Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Halk-Lis’de yeni başkan Mehmetcan Aydoğdu.

HALK-LİS (Halkçı Liseliler) yeni yönetim kurulunu oluşturdu.

HALK-LİS örgüt ve örgütlenmeden sorumlu genel başkan yardımcısı Mert SULUDERE kamuoyuna yazılı açıklama gönderdi.

Halkçı Liseliler olarak Çorum’da yeniden bir yönetim oluşturulduğunu belirterek, Mustafa Kemal’in yolundan gittiklerini ve rehberlerinin ise Bursa Nutku olduğunu dile getiren Mert SULUDERE, milli değerlerin bekçisi olmanın herkesten önce gençlerin görevi olduğunu belirtti.

Gençliğin makam ve mevki için değil partiyi iktidara taşımak için çalışması gerektiğine vurgu yapan Mehmetcan AYDOĞDU, konuşmasında şunları söyledi

“Atatürk’ün düşünce ve fikirlerini günden güne çürütmeye çalışmaktadırlar. Biz Halkçı Liseliler ve bizi destekleyenler olduğu sürece davamızın ışığı sönmeyecektir. Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk, rehberimiz Bursa Nutkudur. Bizler okullarımızda, eğitim kurumlarımızda her zaman Mustafa Kemal’in ve Cumhuriyet devriminin çocukları olarak ön saflarda bulunacağız.” dedi.

Yeni yönetime başarılar dileyen Mert SULUDERE yeni başkanı ve yönetimi şöyle tanıttı:”Başkan Mehmetcan AYDOĞDU, Başkan Yardımcıları Arda GÖZÜBÜYÜK ve Seçil KESKİN, İl Sekreteri Dilan ASLANBAY, İl Bilişim Sorumlusu Hazar Can UZUNER, İl Basın Sorumlusu Yağmur ÖZŞAHİN, İl Eylem Sorumlusu Haydar DEMİR,İl Eğitim Sekreteri Ceren BEKTAŞ,İl Saymanı Fırat YILDIRIM”

Ve şunları ekledi “Hiçbir güç ve baskı Halkçı Liseleri Mustafa Kemal’in izinden ayıramayacağını” söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın