Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Özel Öğrencilerden Güzel Gezi …

Çorum Gazipaşa Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri  ‘’ BENİM RENGİMİ FARK ET ! ’’projesi kapsamında bu yıl üçüncü il dışı gezilerini  Nevşehir  (Avanos – Ürgüp ve Göreme )’e  gerçekleştirdiler. Okul Müdürü Yaşar KABAKCI’nın sorumluluğunda yapılan geziye öğrencilerin; Görsel Sanatlar Öğret-meni Semra CİN, Özel Eğitim Sınıf Öğretmenleri  Ayşenur MARAL YILDIZ ,Salih DEMİRCİ ve Özel Eğitim öğrencileri katıldılar.

Okul Müdürü Yaşar KABAKCI, gezinin özel öğrenciler için verimli ve neşeli geçtiği-ni, bu tür uygulamalarla bu çocukların topluma uyumlarının,sosyal anlamda gelişimlerinin sağlandığını dile getirdi.Özel Eğitim Öğretmeni  Ayşenur MARAL YILDIZ, ‘’ BENİM RENGİMİ FARK ET ! ‘’ projesinin üç yıldır devam ettiğini hem il içi etkinliklerle ,hem de il dışı organizasyonlarımızla bu projeyi daha et-kin hale getirmeye çalıştıklarını dile getirdi.Daha önce Samsun,Ankara illerine yapılan gezinin yanında bu yılda çocuklara farklı kültür ve mekanları tanıtmak,kendilerine  farklı  yaşam alanları oluşturabilme olanağı sağlamak ve bu yaşam alanlarında ki güzellikleri farketme olanağı  sağlamak olduğunu söyledi.

Okul Müdürü Yaşar KABAKCI, özel öğrencilerimize ‘’ BENİM RENGİMİ FARK ET ! ‘’ projesini destekle-yen ve  bu gezide desteğini esirgemeyen öncelikle;  Çorum Millletvekilimiz Sayın Ahmet Sami CEYLAN, Çorum İl Milli Eğitim Müdürümüz Yahya ÇOBAN,Şube Müdürümüz Tahir DEMİR ,İl Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğüne,Metroray A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz ATALAR’a,Çorum Belediye Başkanlığına

Sorgun Özel Güven Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Feyzullah GÖNEN’e, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine ve Kırşehir Valisi hemşehrimiz İbrahim AKIN Bey’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın