Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 12 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE ZEHİRLENME
1 1 Temmuz 2019 günü saat: 06.30 sıralarında Büyükdivan köyünden C.D. (1962-E) isimli şahıs tarlasını tarım ilacı ile ilaçladığı esnada rahatsızlanarak kendi imkânları ile Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine müracaat ettiği, burada yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

SUNGURLU’DA KAYIP EŞYA VE MAL
1 1 Temmuz 2019 günü saat:09.15 sıralarında Kaledere köyünde ikamet eden H.K. (1997-E) isimli şahıs karakola yaptığı müracaatta; 11.072019 günü traktörü ile tarlaya gittiği esnada marka cep telefonunun cebinden düştüğü ve tüm aramalara rağmen bulamadığını beyan etmiştir.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
1 1 Temmuz 2019 günü saat: 09.20 sıralarında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli işyerinde işçi olarak çalışan A.U. (1981 -K) isimli şahıs çıt makinasına elini kaptırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum özel Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edilmiştir. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
1 1 Temmuz 2019 günü saat: 12.30 sıralarında Köprüalan köyünde Y.E. (1966-E) isimli şahsın kendisine ait tarlada çalıştığı esnada sulama yaptığı esnada suyun tazyikli gelmesi ile vananın patlaması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
1 1 Temmuz 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Kırıkkale Sungurlu Karayolu Çiftlik köyü mevkiinde, Kırıkkale istikametinden Çorum istikametine seyir halinde olan K.R.T. (1989-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile havanın yağışlı olması nedeniyle yolun sağ tarafında bulunan tarlaya girerek Alpet Akaryakıt istasyonuna ait istinat duvarına takla atması sonucu kaza meydana geldi.

Olayda araç sürücüsü ve yolcu G.D.(1992-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Sungurlu Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yaralılardan G.D. ileri tetkik için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
1 1 Temmuz 2019 günü saat: 16.00 sıralarında çatak Köy yolunda Çukurören Köyü istikametinden Çorum istikametine seyir halinde olan T.P. (1977-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile yolun mıcırlı olması nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan şarampole yan yatması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsünün ağır yaralandığı ve araçta yolcu olarak bulunan N.K. (1981-K) ve Y.K. (2017-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
1 1 Temmuz 2019 günü saat: 16.40 sırafarında Çorum Laçin Karayolu Kırkdilim mevkiinde, Çorum istikametinden Oğuzlar istikametine seyir halinde olan Haç. (1987-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile hava muhalefeti nedeniyle aracın direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sol tarafına kayarak takla atması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsünün yaralanmadığını beyan ederek 1 12 ekiplerine iyi olduğunu söyleyerek tedaviyi reddetti. Daha sonra kafasında şişlik olduğunu fark ederek kendi imkânları Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek tedavi altına alındı.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın