Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Yeni Çorumsporda iki ayrılık

Yeni Çorumspor’un başarılı futbolcularından mümin Talip Pazarlı ve Yakup alkan ile yollar ayrıldı.

Şampiyon kadrodan daha önce 5 futbolcu ile yollarını ayıran Çorumspor yönetimi,  geçtiğimiz sezonun başarılı isimlerinden  Mümin Talip Pazarlı ve Yakup alkan,  şampiyonlukta önemli katkılar sağlamışlardı.

Teknik Direktör Bahri Kaya’nın da mutlaka kalmasını istediği futbolcu  Mümin Talip Pazarlı, görüşme yapmak için Çorum’a çağırıldı. Ancak, başarılı futbolcu Çorum’a gelmedi ve görüşmeye menajerini gönderdi.

Kulüp yöneticileri ile menajer arasında yapılan görüşmede ise anlaşma sağlanamadı ve yolların ayrılması kararı alındı.

Kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “Kulübümüz futbolcularından Mümin Talip Pazarlı kendince geçerli sebepler göstererek görüşmeye Menejerini göndermiş olup, Menajeri ile yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma sağlanamayıp yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine vermiş olduğu emeklerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra ki yaşamında başarılar dileriz” ifadeleri dile getirildi.

Diğer yandan  Yeni malatya spordan kiralık olarak alınan Yakup Alkan’ın kulübünde kalması  nedeniyle tekrar anlaşma sağlanmadığı  “Bugün itibariyle yollarımızı ayırdığımız Yakup Alkan’a vermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonra ki yaşamında başarılar dileriz” denildi.

TFF 2. Lig’in Beyaz gurupta mücadele edecek Yeni Çorumsporda transfer çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın