Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

Çorum’da 07.07.2019 günü saat:24.00’ den 08.07.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

 

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 07.07.2019 günü saat:11.45 sıraları
  Mağdur : S.G.
  Müşteki/Şüpheli : A.G.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdur ve müşteki/şüphelinin sevk ve idarelerindeki araçların çarpışmaları sonucu mağdurun yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Karakeçili Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.07.2019 günü saat:19.00 sıraları
  Mağdur : A.K.G.
  Müşteki : L.G.
  Şüpheli : Y.D.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idarelerindeki aracı ile çarptığı mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müştekinin olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup  düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Günhan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.07.2019 günü saat:10.05 sıraları
  Müşteki-1 : P.K.
  Müşteki-2 : M.K.
  Müşteki/Şüpheli-1 : A.K.
  Müşteki/Şüpheli-2 : T.K.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde müşteki/şüphelilerin sevk ve idaresindeki araçların çarpışmaları sonucu meydana gelen kazada, müştekilerin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı oldukları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Cumhuriyet Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.07.2019 günü saat:14.30 sıraları
  Müşteki : A.K.
  Müşteki/Şüpheli-1 : H.A.
  Müşteki/Şüpheli-2 : A.Ü.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde müşteki/şüphelilerin sevk ve idaresindeki araç ve traktörün çarpışması sonucu meydana gelen kazada, müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı oldukları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

05 Suçun Türü : ZEHİRLENME
Suçun Yeri : Cengizhan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.07.2019 günü saat:20.00 sıraları
  Müşteki : R.K.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun ikametinde gaz kaçağından  hayati tehlike arz etmeyecek şekilde zehirlendiği, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 09 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
08 Temmuz 2019 günü saat: 13.00 sıralarında Eskiekin Köyü mevkiinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan E.K. (1986-E) isimli şahsın sera üzerindeki naylonları düzeltmek için çıktığı bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlikle sırt üstüne düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

SUNGURLU’DA İŞ KAZASI
08 Temmuz 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Çayyaka köyünde R.A. (1950-E) isimli şahıs tarlada su tankerini traktörünün arkasına takmaya çalıştığı esnada su tankerinin okunun elinden kayarak elinin üzerine düşmesi sonucu başından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahsın Kızılırmak Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından ileri tetkik için Çorum Devlet Hastanesine sevk edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

SUNGURLU’DA KAZAEN YARALANMA
08 Temmuz 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Çayyaka köyünde E.A. (2000-E) isimli şahıs evinin avlusunda bulunan demir kapıyı açtığı esnada sabitleme demirinin takılı kalması sonucu başından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahsın Kızılırmak Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
08 Temmuz 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Sungurlu-Kızılırmak karayolu Çadırhöyük köyü mevkiinde, Sungurlu istikametinden Kızılırmak istikametine seyir halinde olan Ş.A.(1970-K) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafındaki tarlaya takla atması sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Kızılırmak Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

 İSKİLİP’TE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
08 Temmuz 2019 günü saat: 17.00 sıralarında İskilip-Karaağaç Devlet karayolu Karaağaç köyü mevkiinde, Karaağaç köyü merkezine seyir halinde olan M.E.Ş. (1990-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile seyir halinde iken virajlı bölgeye hızlı girmesi sonucu şarampole düşmüştür. Tekrar yola çıktığında dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yol kenarında yaya olarak yürüyen K.C. (1943-E) isimli şahsa çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde yaralanan şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Tosya Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
08 Temmuz 2019 günü saat: 20.40 sıralarında Çorum İskilip karayolu Danaderesi mevkiinde, Çorum istikametinden İskilip istikametine seyir halinde olan M. Y. (1976-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile seyir halinde iken almış olduğu alkolün etkisi ile direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan tarlaya düşmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde araçta yolcu olarak bulunan M.E. (1944-E) ve G.O. (1993-K) isimli şahıslar hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Çorum Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın