Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

Çorum’da 08.07.2019 günü saat:24.00’ den 09.07.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Çorum
Suçun Tarihi ve Saati : 09.07.2019 günü saat:08.00 sıraları
Mağdur : E.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun sebze doğrarken elini keserek hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Karakeçili Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.07.2019 günü saat:09.00 sıraları
Mağdur : H.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı işyerinde kafasını manav reyonuna çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.07.2019 günü saat:07.25 sıraları
Müşteki/Şüpheli : M.Ş.
Şüpheli/Müşteki : S.Ç.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli sevk ve idaresindeki bisiklet ile şüpheli/müşteki sevk ve idaresindeki aracın çarpışmaları sonucu müşteki/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadıkları ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen evrak ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Gürpınar Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 09.07.2019 günü saat:23.30 sıraları
Müşteki : H.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müştekinin alkolün etkisiyle ayağının takılıp düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 10 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MECİTÖZÜ’NDE KAYIP EŞYA VE MAL
09 Temmuz 2019 günü saat:09.30 sıralarında Doğla köyünde ikamet eden M.A.(1970-E) isimli şahıs karakola yaptığı müracaatta, yaklaşık iki gün önce kendisine ait plakalı aracının ön plakasını kaybettiğini beyan etti.

Olay ile ilgili bilgi il J.K.lığı BTİK KS. ile koordine kurularak gerekli işlemlere başlatıldı.

MECİTÖZÜ’NDE DİĞER KAZALAR
09 Temmuz 2019 günü saat: 1 1 .30 sıralarında Figani köyünde ikamet eden B E.(2000-E) isimli şahıs hayvan tepmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
09 Temmuz 2019 günü saat: 12.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan H.S.(1993-E) isimli şahıs işyerinde temizlik yaptığı sırada temizlik maddesinin sağ gözüne temas etmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.

Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MECİTÖZÜ’NDE YÜKSEKTEN DÜŞME
09 Temmuz 2019 günü saat: 15 00 sıralarında Boyacı köyünde ikamet eden B.K (1972-K) isimli şahıs dut ağacında meyve topladığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu ağaçtan düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı Mecitözü Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

KARGI’DA DİĞER KAZALAR
09 Temmuz 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Göletdere köyü Merkez mevkiinde ikamet eden H K.(1942-E) isimli şahıs kendisine ait elektrikli motosikleti ile camiye gittiği esnada frenlerin tutmaması üzerine duvara çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile Boyabat Devlet Hastanesine giderek tedavi altına alındı. Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

SUNGURLU’DA KAYIP EŞYA VE MAL
09 Temmuz 2019 günü saat: 18 00 sıralarında Y.A A.D.(2000-K) isimli şahıs karakola yaptığı müracaatta, Ankara ilinden Çorum iline seyahat ettiği sırada Akpınar köyü mevkiinde mola verdiğinde ve üzerinde Turkcel hat takılı IPOHE 7 Plus marka cep telefonu ile sürücü belgesini kaybettiğini söyledi.

Y.A.A.D telefonunu ve sürücü belgesini aracının üzerine bıraktığını, eşyalarını burada unutarak tekrar aracın hareket etmesi sonucu eşyalarını kaybettiğini belirterek bulunması yönünde talepte bulundu.

Olay ile ilgili bilgi il J.K.lığı BTiK Ks. ile koordine kurularak gerekli işlemlere başlanıldı.

İSKİLİP’TE YÜKSEKTEN DÜŞME
09 Temmuz 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Kuzköy köyünde ikamet eden S A.(1959-K) isimli şahıs kendisine ait tarlada römorka saman yüklediği sırada yaklaşık (3) metre yükseklikten aşağı düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
09 Temmuz 2019 günü saat: 12.50 sıralarında Çorum-Ankara karayolu Boğabağı köyü mevkiinde, Ankara ili istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde olan H.O.(1964-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle aynı istikamete seyir halinde olan A.S.(1956-E) yönetimindeki plakalı traktöre çarptığı, yine aynı istikametten gelmekte olan F.K.(1989-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı aracında duramayarak kaza yapan araçlara çarpması neticesinde zincirleme kaza meydana geldi.

Olayda kazaya karışan traktör ve plakalı araç sürücüleri ile birlikte plakalı araçta yolcu olarak bulunan M.A (2001-E) ve A.O.(2002-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

BAYAT’TA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
09 Temmuz 2019 günü saat: 20.00 sıralarında Çankırı-İskilip Karayolu Eskialibey köyü mevkiinde, Çankırı ili istikametinden Bayat ilçesi istikametine seyir halinde olan M.P.(1973-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı kamyonet dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan tarlaya devrilmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada kamyonet sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
09 Temmuz 2019 günü saat: 20.30 sıralarında Sungurlu-Kırıkkale Karayolu 5.km’sinde Çiftlik köyü mevkiinde, Sungurlu ilçesi istikametinden Kırıkkale ili istikametine seyir halinde olan K.B (1940-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı traktör dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun orta bölümünde bulunan refüje çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada traktör sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Sungurlu Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
09 Temmuz 2019 günü saat: 18.10 sıralarında Çorum-Ortaköy Karayolu Sarılık köyü mevkiinde, Çorum ili istikametinden Ortaköy ilçesi istikametine seyir halinde olan Y B.(1982-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç yol yapım çalışması olan bölgeye geldiğinde yol çalışmalarında görevli J D.(961-E) isimli şahsın yönlendirmesi ile yanlış yola girerek toprağın kayması neticesinde aracın devrilmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’TE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME
09 Temmuz 2019 günü saat: 22.10 sıralarında Karaburun köyü mevkiinde, Yalakçay köyü istikametinden Karaburun köyü istikametine seyir halinde olan M.Ş.(1980-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı traktörde yolcu olarak bulunan B.Ş.(2014-E) isimli çocuk traktör hareket halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle dengesini kaybederek traktörden düşmesi neticesinde kaza meydana geldi.

Kazada B.Ş. isimli çocuk hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmış ve kaldırıldığı İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yaralı çocuk BŞ. yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
09 Temmuz 2019 günü saat: 23 40 sıralarında Çorum-Sungurlu Karayolu Koparan mevkii 25 km.sinde, Çorum ili istikametinden Ankara ili istikametine seyir halinde olan R.Ş.(1974-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun ortasında bulunan dere yatağına devrilmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç şoförü hayati tehlikesi olmayacak şekilde, araçta yolcu olarak bulunan R.D.(1974-E) isimli şahıs ise hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandı. Yaralılar Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın