Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

İYİ Parti Lideri Akşener’e sıcak karşılama

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e geçmiş olsun temennisinde bulunmak üzere ilçeye gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partililer tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden İYİ Parti Yozgat İl Başkanı Seyfi Bayrak’ın cenaze töreni dönüşü İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak, İl ve İlçe yöneticileri tarafından ilçe girişinde karşılanan İYİ Parti Lideri Akşener, partililerle tek tek el sıkışarak, hal hatır sordu.

Akşener, daha sonra geçtiğimiz aylarda kalp ameliyatı olan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in evine geçerek, Başkan Şahiner’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Burada da partililer ve Sungurlulu vatandaşlar tarafından sıcak ilgiyle karşılanan Meral Akşener, partililerle sohbet ederek, bol bol hatıra fotoğrafı çekindi.

Akşener, ayrıca İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan da üye kampanyası hakkında bilgi alarak,  Çorumlu vatandaşlara da Özsaçmacı aracılığıyla selam yolladı.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın