Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları.

T.C. ÇORUM VALİLİĞİ İl Emniyet Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

12.05.2019 günü saat:24.00’ den 13.05.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.
01 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Üçtutlar Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.05.2019 günü saat:07.30 sıraları
Mağdur : E.G.
Müşteki : Ü.G.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun kullanmış olduğu elektrikli bisikletten düşerek hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olay ile ilgili mağdur ve müştekinin davacı olmadığı alınan ifadelerinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Sunguroğlu Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.05.2019 günü saat:12.20 sıraları
Mağdur : A.A.K.
Müşteki : M.K.
Kimlik Tespit Yapılan : K.E.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde sınıf arkadaşları şakalaşır iken kimlik tespiti yapılan çocuğun silgiyi atması üzerine, silginin mağdurun gözüne gelmesi neticesinde yaralandığı, mağdurun alınan dr. Raporunda hayati tehlikesinin bulunmadığı, mağdur ve müşteki Çorum iline gittiklerinden ifadeleri alınamamış, gelişmelerden bilgi verilecektir.

03 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Fatih Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.05.2019 günü saat:14.30 sıraları
Müşteki/Şüpheli-1 : R.E.
Müşteki/Şüpheli-2 : G.Ş.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde iş arkadaşları olan tarafların şakalaştıkları esnada şüpheli/müşteki-1in boğazından yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Güney Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.05.2019 günü saat:18.30 sıraları
Mağdur/Şüpheli : Ö.K.
Şüpheli : S.M.Y.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdur/şüpheli ve şüphelinin sevk ve idarelerindeki motosiklet ve aracın çarpışması sonucu meydana gelene kazada, mağdur/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Gölbaşı Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.05.2019 günü saat:16.25 sıraları
Mağdur : A.A.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun bisikleti ile park halindeki traktörün römorkuna çarpması sonucu yaralanarak Çorum iline sevk edildiği belirtilmiş olup gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 01 Nisan 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
13 Mayıs 2019 günü saat: 13.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çatışan B.A. (1987-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sol el yüzük parmağını ürün arabasına sıkıştırması sonucu hayati tehfikesi olmayacak şekilde yaralandı.
Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.
Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
1 3 Mayıs 2019 günü saat: 1 1 .00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan Ş.G. (1966-K) isimli şahıs işyerinde tezgâh aftını temizlediğj esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle kafasını tezgâha çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.
Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.
Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇE’DE ZEHİRLENME
13 Mayıs 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Abdalata köyünde ikamet eden M. Y. (1946-E) isimli şahıs evinde yemiş olduğu mantardan hayati tehlikesi olmayacak şekilde zehirlenerek Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sevk edildi.
Olay ite ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MECİTÖZÜ’NDE ŞÜPHELİ ÖLÜM
13 Mayıs 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Yukarıkörücek köyünde ikamet eden S.Ö. (1943-E) isimli şahıs torunu ile birlikte traktörle tarlaya ilaç atmak için gittikleri ve işlerinin bitimini müteakip traktöre binmek için yürümekte olan S.Ö. isimli şahıs yere düştü.
Olay yerine gelen 1 12 ekiplerinin yaptiğı muayene neticesinde şahsın hayatını kaybettiği tespit edildi.
Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
13 Mayıs 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan H. T. (1993-K) isimli şahıs pres makinasında çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sol el iki parmağını makinaya sıkıştırması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.
Yaralı sevk edildiği Çorum Eroi OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.
Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısşnın talimatı ile tahkikata başlanıldı.

ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
13 Mayıs 2019 günü saat: 16.00 sıralarında Alaca-Aydıncık karayolu üzerinde Çapraşık köyü mevkiinde HE. (1995-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı otomobil ile Aydıncık ilçesi istikametinden Alaca ilçesi istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkmış ve takla atması sonucu kaza meydana geldi.
Kazada sürücü hayati teNikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs sevk edildiği Alaca Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA 
13 Mayıs 2019 günü saat:20.00 sıralarında Çorum-Osmancık karayolu üzerinde Sarmaşa köyü mevkiinde M.E. (1983-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı otomobil ile Osmancık İlçesi istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde iken önüne aniden köpek çıkması neticesinde direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkmış ve takla atması sonucu kaza meydana geldi.
Kazada sürücü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.
Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın