Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları.

T.C. ÇORUM VALİLİĞİ  İl Emniyet Müdürlüğü  BASIN BÜLTENİ

11.11.2019 günü saat:24.00’ den 12.11.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.11.2019 günü saat:11.45 sıraları
Müşteki/Şüpheli : Ş.K.
Şüpheli/Müşteki : A.A.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpması sonucu, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.11.2019 günü saat:16.30 sıraları
Müşteki/Şüpheli : B.Ö.
Şüpheli/Müşteki : Y.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpması sonucu, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 11.11.2019 günü saat:17.20 sıraları
Müşteki : Ü.Ç.
Şüpheli : O.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile yaya olan müştekiye çarpması sonucu müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, henüz ifadesinin alınamadığı belirtilmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.11.2019 günü saat:21.40 sıraları
Mağdur : E.T.Y.
Müşteki : S.Y.
Müşteki/Şüpheli : H.Y.
Şüpheli/Müşteki : D.D.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli ve şüpheli/müşteki sevk ve idaresindeki araçların çarpışmaları sonucu mağdur ve müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, tarafların davacı oldukları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

05 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Yeni Mah. Org.
Suçun Tarihi ve Saati : 11.11.2019 günü saat:16.30 sıraları
Mağdur/Şüpheli : F.G.
Şüpheli : A.E.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki elektrikli bisikletin çarpışmaları neticesi mağdur/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

06 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Çorum
Suçun Tarihi ve Saati : 31.10.2019 günü saat:15.00 sıraları
Mağdur : G.Z.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun hurda malzemelerini düzeltir iken hurdalıkta bulunan camın elini kesmesi sonucu yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

07 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.11.2019 günü saat:15.30 sıraları
Mağdur : E.U.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde demir parçasının eline düşürmesi neticesinde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ÇORUM İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK ASAYİŞ RAPORU (13 KASIM 2019)
(1) ORTAKÖY’DE DİĞER KAZALAR
12 Kasım 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Aşdağul Köyünde bulunan Ortaokulunda öğrenim gören K.U. (2007-E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu parmağını okulun kapısına sıkıştırması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edilmiştir.
(2) OĞUZLAR KAZAEN YANGIN (DOĞAL NEDENLERLE)
12 Kasım 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Kayı Köyünde M.K. (1974-E) isimli şahsa ait tek katlı evin çatısında bulunan elektrik kablosundaki elektrik kaçağından dolayı yangın olayı meydana gelmiştir. Çıkan yangında evin sadece çatı kısmı tamamen yanarak kullanılmaz hale gelmiştir. Yangın Oğuzlar itfaiye ekipleri ve vatandaşlar tarafından müdahale ederek tamamen söndürülmüştür, Yangın esnasında evde kimsenin olmadığı ve herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın olmadığı, olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanmıştır.
(3) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME (J.Trf.Blg.) (1 ölü- 4 Yaralı)
12 Kasım 2019 günü saat: 15.45 sıralarında Yörüklü köyü mevkiinde AY. (1961 -E) yönetimindeki plakalı araç ile Yörüklü köyü istikametinden Karaçay Köyü istikametine doğru seyir halinde iken belirtilen mevkiye geldiği esnada bir anlık dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu direksiyon hâkimiyetini kaybederek takla atması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan H. Y. (1939-E), F. Y. (1968-K) ve H.Y.(1979-K) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmış, G. Y. (1975-K) ise hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmış sevk edildiği Çorum Erol Oiçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetmiştir.
(4) MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (J.Trf.Blg.) (1 Yaralı )
12 Kasım 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Dutköy köyü mevkiinde Y.3 (1972-E) yönetimindeki
plakalı araç ile İskilip ilçesi istikametinden Çorum ili istikametine doğru seyir halinde iken belirtilen mevkiye geldiği esnada aracın önüne çıkan köpeğe çarpmamak için manevra yaptığı esnada direksiyon hâkimiyetini kaybederek takla atması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın