Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları.

T.C.  ÇORUM VALİLİĞİ  İl Emniyet Müdürlüğü  BASIN BÜLTENİ

05.11.2019 günü saat:24.00’ den 06.11.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 05.11.2019 günü saat:17.00 sıraları
Müşteki : A.D.
Şüpheli : E.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki sevk ve idaresindeki elektrikli bisiklet ile şüpheli sevk ve idaresindeki aracın açılan şoför kapısına çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 06.11.2019 günü saat:19.55 sıraları
Mağdur/Şüpheli : A.C.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile tek taraflı kaza yapması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tedavi sonrası hastaneden ayrılması nedeniyle ifadesinin alınamadığı belirtilmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : İkizler Benzinliği karşısı
Suçun Tarihi ve Saati : 03.11.2019 günü saat:14.30 sıraları
Mağdur : M.T.
Müşteki/Şüpheli : U.D.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki/şüphelinin sevk ve idaresindeki aracı ile çarptığı mağdurun yaralandığı, mağdurun davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 03.11.2019 günü saat:19.05 sıraları
Mağdur : O.Ö.
Şüpheli : Ş.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdur sevk ve idaresindeki motosiklete şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile çarparak olay yerinden ayrıldığı, mağdurun tedavisinin ardından hastaneden ayrılmasından dolayı ifadesinin alınamadığı belirtilmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 06.11.2019 günü saat:19.30 sıraları
Mağdur : M.K.
Mağdur/Şüpheli : S.C.
Şüpheli/Müşteki : Y.H.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde taraflar sevk ve idaresindeki araçların çarpışmaları sonucu tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, mağdur/şüphelinin davacı olduğu, şüpheli/müşteki ve mağdurun davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ÇORUM İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK ASAYİŞ RAPORU (07 KASIM 2019)
(1) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
05 Kasım 2019 günü saat: 14.50 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren . -Fabrikasında işçi olarak çalışan Ü.K.(1984-E) solüsyon bölümünde yerde sıvı halde bulunan bakır solüsyonunu çekpas ile temizlediği esnada bahse konu sıvının yüzüne sıçraması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edilmiştir.
(2) DODURGA’DA İŞ KAZASI
06 Kasım 2019 günü saat: 09.10 sıralarında Afpagut Köyünde faaliyet gösteren
İşletmesinde işçi olarak çalışan E F. (1976-E) profil kasayı ilerletmek için ittirdiği esnada elinin üzerine kömür parçasının düşmesi sonuç hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Dodurga Devlet Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edilmiştir.
(3) İSKİLİP’DE İŞ KAZASI
06 Kasım 2019 günü saat: 13.00 sıralarında Çomu Köyünde faaliyet gösteren . işçi olarak çalışan M.ö. (1985-E) iş yerinde çalıştığı esnada karnının üzerine kömür parçası düşmesi sonuç hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği İskilip Devlet Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edilmiştir.
(4) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
06 Kasım 2019 günü saat: 18.45 sıralarında Kuşsaray köyü mevkiinde . işçi olarak çalışan B.S. (1974-E) çöp boşaltım işi yaptığı esnada ayağının kayması sonucu yere düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edilmiştir.
(5) LÂÇİN’DE İŞ KAZASI
05 Kasım 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Çamlıca köyü mevkiinde işçi olarak çalışan i. T. (1981-E) şantiye alanında lavaboya giderken sol ayağını burkarak hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs 06 Kasım 2019 günü kendi imkânları ile Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine müracaat etmiştir. Hastane tarafından tedavisinin bitimine müteakip adli rapor düzenlenerek taburcu edilmiştir.
1

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın