Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

T.C. ÇORUM VALİLİĞİ  İl Emniyet Müdürlüğü  BASIN BÜLTENİ

10.10.2019 günü saat:24.00’ den 13.10.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çorum
Suçun Tarihi ve Saati : 11.10.2019 günü saat:12.00 sıraları
Müşteki/Şüpheli-1 : D.C.
Müşteki/Şüpheli-2 : B.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpması sonucu, şahısların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çorum
Suçun Tarihi ve Saati : 11.10.2019 günü saat:13.30 sıraları
Müşteki/Şüpheli-1 : S.B.
Müşteki/Şüpheli-2 : D.A.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpması sonucu, şahısların yaralandığı, tarafların ifadesi alınmadığı belirtilmiş olup gelişmelerden bilgi verilecektir.

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Üçtutlar Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 10.10.2019 günü saat:12.30 sıraları
Davacı : K.H.
Müşteki/Şüpheli : A.E.K.
Şüpheli/Müşteki : R.Ç.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli sevk ve idaresindeki elektrikli bisiklet ile şüpheli müşteki sevk ve idaresindeki aracın çarpışmaları sonucu müşteki/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Sunguroğlu Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 11.10.2019 günü saat:20.00 sıraları
Mağdur : R.B.A.
Müşteki : M.A.
Şüpheli : B.İ.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile mağdura çarpması sonucu mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müştekinin davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Bahabey Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 11.10.2019 günü saat:15.10 sıraları
Mağdur : H.B.
Şüpheli/Mağdur : P.Y.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki aracı ile tek taraflı yaralamalı kaza yaptığı, şüphelinin mağdura ait işyeri kapısına zarar verdiği, mağdurun davacı olmadığı belirtilmiş olup gelişmelerden bilgi verilecektir.

06 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Yenihayat Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.10.2019 günü saat:10.00 sıraları
Müşteki/Şüpheli : A.S.A.
Şüpheli/Müşteki : M.A.Y.
Müşteki-1 : M.A.
Müşteki-2 : G.D.
Müşteki-3 : B.Y.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu, tarafların ve müştekilerin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı oldukları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

07 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Fevzi Paşa Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.10.2019 günü saat:09.00 sıraları
Müşteki : E.B.
Şüpheli : İ.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki sevk ve idaresindeki motosiklet ile şüphelinin kullandığı araca çarpması sonucu, müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

08 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Örnekevler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 12.10.2019 günü saat:10.25 sıraları
Müşteki-1 : H.H.T.
Müşteki-2 : H.A.
Müşteki-3 : C.A.
Müşteki-4 : A.A.
Müşteki-5 : H.A.
Şüpheli : F.A.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki aracı ile müşteki-1 in ışıklarda beklemekte olan aracına arkadan çarpması sonucu, müştekilerin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

09 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Gülabibey Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 13.10.2019 günü saat:13.48 sıraları
Mağdur : Z.A.
Şüpheli/Müşteki : H.A.
Şüpheli : İ.Ö.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli/müştekinin sevk ve idaresindeki elektrikli bisiklet ile şüphelinin sevk ve idaresindeki aracın çarpışmaları sonucu müşteki/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

10 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Cumhuriyet Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 11.10.2019 günü saat:12.30 sıraları
Kimlik Tespiti Yapılan : N.Ç.
Mağdur : M.Ç.
Suça Sür. Çocuk . S.B.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde S.SZ. Çocuk sevk ve idaresindeki motosiklet ile kimlik tespiti yapılana çarpması sonucu kimlik tespiti yapılan ve S.S. Çocuğun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, mağdurun davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir. 14.10.2019
Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 14 Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
1 1 Ekim 2019 günü saat: 14.30 sıralarında Pınarçay köyü Organize Sanayii Bölgesinde bulunan isimli iş yerinde işçi olarak çalışan S.K. (1996-E) iş yerinde çalıştığı esnada ellerini makinaya sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisine müteakip taburcu edildi.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
1 1 Ekim 2019 günü saat: 14.30 sıralarında Pınarçay köyü Organize Sanayii Bölgesinde bulunan isimli iş yerinde işçi olarak çalışan Y.Ö.(1969-E) iş yerinin bahçe bölümünde çalıştığı esnada düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi.

KARGI’DA DİĞER KAZALAR
1 1 Ekim 2019 günü saat: 13.30 sıralarında Güney Köyünden S.G.(1993-E) isimli şahıs evinin bahçesinde çapa yaparken elinden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Kargı Devlet Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi.

OSMANCIK’DA DİĞER KAZALAR
1 1 Ekim 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Yukarızeytin Köyünden H.B.(1960-E) isimli şahıs dışarıdan evine giren kedinin elini ısırdığını ve tırmaladığını beyan ederek hastaneye müracaat etti. Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs Osmancık Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

SUNGURLU’DA DİĞER KAZALAR
12 Ekim 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Türkhacılarhanı Köyünden C.C.(1977-E) evinin bahçesinde hızar makinası ile odun kestiği esnada hızar makinasının ayağına düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Sungurlu Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.

MERKEZ İLÇEDE KAZAEN YANGIN (DOĞAL NEDENLERLE)
12 Ekim 2019 günü saat:07.30 sıralarında Büget köyünde ikamet eden H.S. (1943-E)’ın evinin eklentisinde bulunan tandır kısmındaki közlerin alev alması sonucu evinde yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerince söndürülmüş olup, herhangi bir can kaybı meydana gelmedi.

MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
12 Ekim 2019 günü saat: 10.00 sıralarında Seydim Köyünden O.K. (1976-E) evinin bahçesinde hızar makinası ile odun kestiği esnada hızar makinasının demirinin sağ eline çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Çorum Erol Üçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.

İSKİLİP’TE YÜKSEKTEN DÜŞME
12 Ekim 2019 günü saat: 14.00 sıralarında Derekargın köyünden H. T. (1953-K) bahçesindeki elma ağaçlarından meyve topladığı esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlikesi bulunacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından ileri tetkik için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

İSKİLİP’TE YÜKSEKTEN DÜŞME
12 Ekim 2019 günü saat: 17.30 sıralarında Seki köyünden İ.K.(1969-E) bahçesindeki elma ağaçlarından meyve topladığı esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından ileri tetkik için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

KARGI’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
13 Ekim 2019 günü saat: 14.30 sıralarında Pelitçik köyünden M.ö. (1965-E) evinin bahçesinde elma ağacından elma topladığı esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Kargı Devlet Hastanesindeki tedavisine müteakip ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

İSKİLİP’TE DİĞER KAZALAR
12 Ekim 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Halli köyünden N.Ç. (1949-E) evinin bahçesinde hızar makinası ile odun kestiği esnada hızar makinasının ayağına düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Sungurlu Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.

OSMANCIK’TA KAZAEN YANGIN (DOĞAL NEDENLERLE)
12 Ekim 2019 günü saat: 13.00 sıralarında Danişment köyünde ikamet eden D.A (1985-E)’ın evde olmadığı sırada elektrik hattının eski olmasından dolayı evinde yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerince söndürülmüş olup, herhangi bir can kaybı meydana gelmedi.

BAYAT’TA YÜKSEKTEN DÜŞME
12 Ekim 2019 günü saat:23.30 sıralarında Eskialibey köyünden F.K. (1949-K) evinin ikinci katındaki merdivenlerden indiği esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlikesi bulunacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Bayat Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından ileri tetkik için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

MERKEZ İLÇE’DE YÜKSEKTEN DÜŞME
13 Ekim 2019 günü saat: 1 1.20 sıralarında Yukarısaraylı köyünden S.A.M. (1965-E) evinin bahçesinde elma ağacından elma topladığı esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlikesi bulunacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavisinin ardından taburcu edildi.

MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
13 Ekim 2019 günü saat: 15.30 sıralarında Aşağısaraylı köyünde D.A. (1979-E) evinin bahçesinde bulunan odunları kestiği esnada dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu ayak başparmağından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisine müteakip taburcu edildi.

SUNGURLU’DA DİĞER KAZALAR
13 Ekim 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Büyükekmekçi köyünde O.Ş. (1943-E) yönetimindeki plakalı traktör ile evinin önünde manevra yaptığı esnada dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu traktörden düşerek hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs sevk edildiği Sungurlu Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

OSMANCIK’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
1 1 Ekim 2019 günü saat: 20.15 sıralarında Aşkbükü mevkiinde, A.Ç. (1959-E) yönetimindeki aracı ile belirtilen mevkiye geldiğinde, lastiğinin patlaması sonucu kaza meydana geldi. Kazada araç şoförü hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde ve araçta yolcu olarak bulunan R.G. (1966-E) isimli şahıs ise hayati tehlikesi bulunacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıslar sevk edildiği Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

OSMANCIK’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
12 Ekim 2019 günü saat: 12.00 sıralarında Ardıç Köyü mevkiinde M.Ö.(1955-E) yönetimindeki aracı ile seyir halinde iken A.Ö. (1944-E) yönetimindeki plakalı aracın kavşağa kontrolsüz girmeye çalıştığı esnada araca çarpması neticesinde kaza meydana geldi. Kazada plakalı araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan N.Ö.(1959-K), Y.ö. (1986-K) ve S.Ö.(1982-E) hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıslar sevk edildiği Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
12 Ekim 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Çorum OSB Bosbağı köyü kavşağında T.T.(1976-E) yönetimindeki plakalı aracı ile seyir halinde iken lastiğinin patlaması ile direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi neticesinde kaza meydana geldi. Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan H.H. (2001 -E) ve H U. (1951 -E) hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıslar sevk edildiği Yaralı şahıslar sevk edildiği Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
13 Ekim 2019 günü saat: 12.100 sıralarında Kadıkırı Köyü mevkiinde S.B. (2000-E) yönetimindeki aracı ile Ankara ili istikametinden Çorum ili istikametine doğru seyir halinde iken belirtilen mevkiye geldiği esnada aynı istikamette seyir halinde olan H.F. (1952-E) yönetimindeki plakalı araca arkadan çarpması sonucu kaza meydana geldi. Kazada plakalı araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın