Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

T.C. ÇORUM VALİLİĞİ  İl Emniyet Müdürlüğü  BASIN BÜLTENİ

16.07.2019 günü saat:24.00’ den 17.07.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.
01 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Gülabibey Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 17.07.2019 günü saat:03.00 sıraları
Mağdur : M.D.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çöp konteynırı boşalttığı sırada elinde bulunan dalı çöpe atarken gözüne gelmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 17.07.2019 günü saat:13.20 sıraları
Mağdur-1 : S.Ü.
Mağdur-2 : A.Ç.
Müşteki/Şüpheli : G.K.
Şüpheli/Müşteki : E.B.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli ile şüpheli/müştekinin sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurların yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 17.07.2019 günü saat:16.30 sıraları
Müşteki : A.G.
Şüpheli/FİRAR : Beyaz araç içerisindeki 20 li yaşlardaki şahıs
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki park halinde bulunan beyaz renkli bir aracın arkasında oturduğu esnada aracın bir süre sonra geri geri gelmesi sonucu yaralandığı, müştekinin olayla ilgili davacı olduğu belirtilmiş, şüphelinin temini için çalışmalara başlanılmış olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Hacettepe Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 17.07.2019 günü saat:21.30 sıraları
Müşteki : Z.Y.
Şüpheli : A.G.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüphelinin sevk ve idaresindeki aracın arka sağ tekerinin kopması sonucu etrafında dönerek durduğu, araçta bulunan müştekinin hafifi şekilde yaralandığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Koyunbaba Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 17.07.2019 günü saat:23.30 sıraları
Müşteki : T.Ç.
Mağdur/Şüpheli : M.Ç.
Kimlik Tespiti Yapılan : R.B.C.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki motosiklet ile yaptığı tek taraflı kazada, kendisi ve arkasında oturan kimlik tespiti yapılan şahsın yaralandığı, mağdur/şüphelinin tedavisi devam ettiğinden ifadesinin alınamadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 18 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
16 Temmuz 2019 günü saat: 20.00 sıralarında Sarmaşa köyünden A.K. (1975-E) isimli şahıs bağ evinin otomatik kapısını açtığı, daha sonra otomatik kapının aniden kapanması ile sağ ayağını kapıya sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi altına alınmıştır. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

UĞURLUDAĞ’DA DİĞER KAZALAR
17 Temmuz 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Karakısık Köyünde ikamet eden M.T.(1999-E) isimli şahıs evinin balkonundaki kırılan camı değiştirmeye çalışırken kırılan camın elini kesmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs Uğurludağ Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerinin ardından taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
17 Temmuz 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren . isimli iş yerinde işçi olarak çalışan K.A. (1980-E) isimli şahıs sevkiyat bölümünde kullanmış olduğu kamyonun kupa bölümüne sıkışan malzemeyi çıkarmaya çalıştığı esnada sağ elini kupa bölümüne sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
17 Temmuz 2019 günü saat: 12.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren .. isimli iş yerinde işçi olarak çalışan A.Y. (1975-E) isimli şahıs kaynak yaptığı demirin sağ el bileğine düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı iş yeri yetkilileri tarafından Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
17 Temmuz 2019 günü saat: 12.15 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çalışan Y.A.(1985-E) isimli şahıs depo bölümünde çalıştığı esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu başından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı iş yeri yetkilileri tarafından Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
17 Temmuz 2019 günü saat: 12.15 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çalışan A.U.(1974-E) isimli şahıs sevkiyat bölümünde çalıştığı esnada kullanmış olduğu kamyonun kasasını açtığı esnada ayağının kayarak sırt üstü düşmesi sonucu belinden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkanı ile Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
17 Temmuz 2019 günü saat: 06.50 sıralarında Çorum Samsun Karayolu Elvan Çelebi Köprüsü mevkiinde, F.N.G. (1993-K) isimli şahsın yönetimindeki araç ile Turhal istikametinden Ankara istikametine seyir halindeki iken bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan bariyerlere çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın