Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum, Tüm ilçeleri ile doğalgaz kullanan tek il olacak

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorum Gaz Genel müdürü Kasım Kahraman ve diğer yöneticilerle yaptığı toplantıdan sonra bu yıl 4 ilçenin, gelecek yılda 2 ilçe ve 2 beldenin doğalgaz kullanmaya başlayacağını bildirdi.
AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı Bu kış bayan Kargı Laçin ve Uludağ bunun doğalgaza kavuşacağını, 2023 yılında ise Ortaköy Boğazkale ağaçlar Doğalgaz ile buluşturacaklarını açıkladı.
Çorum gazda şirket yöneticileri ile bir araya gelen Ahlakcı Bayat, Kargı, Laçin ve Uğurludağ’da yapılacak doğalgaz çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantı ile ilgili bilgiler verdi.
Türkiye yüz yılı vizyona Yusuf Ahlatcı, 20 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Millete hizmet yolunda çalışmaya çıktığımız yolculuğumuzda, Türkiye 100 Yılı vizyonuyla emin adımlarla ilerliyoruz. İlçelerimize değer katan projelerimize hep birlikte imza atmaya devam ediyoruz. Bu kış Alaca, Dodurga, İskilip, Mecitözü, Oğuzlar, Osmancık ve Sungurlu ilçelerimizde olduğu gibi, Bayat, Kargı, Laçin ve Uğurludağ ilçelerimizi doğalgazla buluşturuyoruz.
Gönlü güzel hemşerlerimiz isteyecek biz de yapacağız diye konuştu.
2023 yılında Ortaköy, Boğazkale, Aşdavul ve Düvenci Doğalgaz ile buluşturacaklarını vurgulayan Ahlatcı, Çorum’umuz tüm ilçeleri doğalgaz kullanan Türkiye’de ilk olma özelliğine kavuşmuş olacaktır dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın