Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Coğrafyamızdaki Bilek Güreşinin Sonunda yeni Bir Dünya Kurulacak

Türkiye’nin bulunduğu coğrafyada kartların yeniden dağıtılacağını, coğrafyadaki dengelerin değişeceğini vurgulayan Ceylan, “Türkiye’nin Yüzyılı” hedefinin de bu doğrultuda hazırlandığını ifade etti.
Ceylan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Türkiye Yüzyılı Cumhuriyetimizin asırlık birikiminden ilhamla önümüzdeki yüzyılı müjdeleyen bir vizyondur.
Milletimizin kurduğu AK Parti’miz, güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Parti’miz, 2023 yılında da milletimizin desteği, vefakar teşkilatımızın özverili çalışmalarıyla yeni bir başarı destanı yazacaktır.


Türkiye Yüzyılı, şefkatin yüzyılıdır. İnsanlığın vicdanının sükûta büründüğü her durumda ve her yerde bizim sesimiz aynı gürlükte çıkmaya devam etmiştir. On yıllarca içine kapatılmış, kafasını kaldırdığında darbelerle-ekonomik manipülasyonlarla sıkıştırılmış Türkiye’mizin, küllerinden yeniden doğuşundan gurur duyuyoruz. Büyük Türkiye’nin fertleri olmanın heyecanını yaşıyoruz. Zafer inananların olacaktır.
Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın liderliğinde Milli Teknoloji Hamlesi yoluna emin adımlarla, özgüvenle dirençle, inançla devam ediyor. İstiklal tutkunu, Türkiye sevdalıları; Ülkeyi tekrar IMF vesayetine bağlayarak, küresel sömürü çarkına kurban etmek isteyenlere boyun eğemeyeceğiz diyor.
Coğrafyamızdaki bilek güreşinin sonunda yeni bir dünya kurulacak ve Türkiye, gücü ve etkisiyle bu yeni düzenin belirleyici ülkesi olacaktır. Bunu bir hamaset olarak değil kaçınılmaz bir gerçek olarak söylüyor ve buradan tarihe bir not düşüyoruz.
15 Temmuz 2016’dan sonra yeni bir dönem söz konusudur. 15 Temmuz diriliş ruhu ile mayalanan, büyük ve güçlü Türkiye hedefine kilitlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, ülkemizi inşallah yeni ufuklara taşıyacaktır.
Bu vatan bizim şerefimiz ve kutlu varlığımızdır. Koruyup kollamakla, yaşatıp yüceltmekle mükellef olduğumuz kutlu devletimizdir. Türk milletinin son kalesi, sarsılmaz iradesidir. Türkiye Yüzyılını, tüm bu kahramanlarımızın fedakârlıklarıyla sahip olduğumuz güven ve huzur ikliminde yükselteceğiz. Türkiye Yüzyılını, ak saçlı büyüklerimizin, gönül coğrafyamızdaki dostlarımızın, el uzattığımız mazlumların dualarıyla yükselteceğiz. Türkiye Yüzyılını, evlatlarının geleceği için yüreği kıpır-kıpır çarpan annelerin, babaların, hayata, evet, hayallerini geçirerek yükselteceğiz. Türkiye Yüzyılını, gençlerimizin teknolojiden sanata, spordan çevreye kadar tüm alanlardaki beklentilerini karşılayarak yükselteceğiz. Türkiye Yüzyılını, millî ve manevi değerlerimiz temelinde maziden atiye kurduğumuz köprüyü insani ve ahlaki sütunlarla tahkim ederek yükselteceğiz. Türkiye Yüzyılını, ülkemizi siyasi, ekonomik, teknolojik, askerî, diplomatik, her alanda dünyanın en büyük 10 devleti arasına çıkartarak yükselteceğiz.”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın