Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Belediyeden Ulaşımla İlgili Açıklama Yapıldı

Çorum Belediyesi son dakika yaptığı açıklamada, ULAŞ A.Ş.’nin kontak kapatma kararına karşı kurumsal tavrın açık ve net olduğunu duyurdu.

Çorum Belediyesi son dakika yaptığı açıklamada, kentte toplu ulaşımla ilgili ULAŞ A.Ş.’nin kontak kapatma kararına karşı kurumsal tavrın açık ve net olduğunu duyurdu.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın tarafından yapılan açıklamaya göre, toplu ulaşıma çıkmayan hatların ya da saatinde güzergahta bulunmayan otobüslerin 153 Alo Zabıta’ya bildirilmesi rica edilerek, şu ifadelere yer verildi:

“Toplu Ulaşım hizmeti veren firma yetkilileri 18 Nisan sabahı itibariyle otobüs seferlerini normal seyrinde sürdüreceğini ifade etmiştir. Yaşanan süreçte herhangi bir arabuluculuk, hakemlik vs. gibi bir girişimde bulunulmamış, Belediyemiz bu konuda hiçbir taviz vermemiştir. İlgili firma önceki şartlarda çalışmayı kabul etmektedir. Son iki günde Belediyemize ve hemşehrilerimize bu nahoş durumu yaşatan firmaya karşı tavrımız nettir.

Kıymetli hemşehrilerimizin hatlara çıkmayan ya da saatinde güzergahta bulunmayan otobüsleri Alo 153 Zabıta’ya bildirmelerini rica ediyoruz.”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın