Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Niğde Emniyet Müdüründen Özel Öğrencilere Özel İlgi

Çorum Gazipaşa Ortaokulu özel eğitim sınıfında eğitim gören özel öğrenciler 26-30 Mayıs tarihleri arasında atletizm Türkiye Şampiyonasına katılmak üzere Mersin’e gittiler.
Mersin gitmek için yola çıkan özel öğrenciler Yeni yol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray aracılığıyla Niğde Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.

Niğde Emniyet Müdürü Adnan Özdemir ve Emniyet Müdür Yardımcısı Fatih Kılıç tarafından karşılanan özel öğrenciler, Emniyet Müdürlüğü makamında ağırlandılar.
Niğde Emniyet Müdürü Adnan Özdemir kendisinin Çorum’da 8 yıla yakın Çorum Emniyet Müdürlüğü’nde görev yaptığını ve bu dönem içerisinde Çorum’un kendisinde güzel anılar bıraktığını söyledi.
Ayrıca özel öğrencileri Burada ağırlamaktan da çok mutluluk duyduğunu dile getirerek özel sporculara yarışmalarda başarılar diledi.
Özel eğitim sınıfı öğretmeni Ayşenur Maral Yıldız kafilemize gösterdiği Yakın ilgi ve alakadan dolayı Niğde Emniyet Müdürü Adnan Özdemir ve Emniyet Müdür Yardımcısı Fatih Kılıç’a teşekkürlerini iletti.
Niğde Emniyet Müdürü Adnan Özdemir ziyaret sırasında özel öğrencilere ve kafilede bulunan öğretmenlere anlamlı hediyeler takdim ederek, Çorum halkına ve yeni yol mahallesi muhtarına sevgi ve saygılarını iletti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın