Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

MHP İlçe Başkanlarından İstifalara Ortak Tepki!

MHP ilçe başkanları, bugün yaşanan istifalarla ilgili ortak açıklamada bulunarak tepkilerini dile getirip, İl Başkanı Agah Karapıçak’a desteklerini ve bağlılıklarını bildirdiler.
MHP İl Başkan Yardımcısı Nurullah Müstet ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Özkaleli istifa ettiklerini açıklamışlardı.
Bu açıklamaya ilk tepki MHP İlçe Başkanlarından geldi.
İlçe başkanlarının ortak açıklaması şöyle:
“Basın aracılığıyla yapılan açıklamalarla partimizden istifa ettiklerini belirten, ancak asıl hedefleri planlı ve sistematik bir biçimde partimize ve partimizin kurumsal kimliğine zarar vermek olan, kurt postu giymiş yalancı çakallara karşı Çorum’daki tüm ilçe başkanları olarak ortak basın açıklamamızdır.
Ülkücüyüm ama, teşkilatımın emrindeyim ama, liderimin çizgisindeyim ama, diye başlayan süslü cümlelerle sözde istifa ettiklerini açıklayan ‘sözde ülkü devleri’ bizler sizin kimlere hizmet ettiğinizi, nasıl ayak oyunları çevirdiğinizi iyi biliyoruz. Şahsi menfaatler uğruna gaflete düşüp Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin Çorum’u emanet ettiği sayın İl Başkanımızı beğenmediğinizi ifade ederek Liderimizin sözünün kendinizin nezdinde yok hükmünde olduğunu beyan ediyorsunuz. Üstelik de bunu kendinizi bir ‘ülkü deviymiş gibi’ lanse etmeye çalışarak yapıyorsunuz.
Önce kendi benliğinizi bulmaya çalışın. Sizler laflarınızdaki gibi ülkücü müsünüz? yoksa zillete hizmet eden birer hain misiniz? öncelikle buna bir karar verin.
Saygıdeğer kamuoyuna açık beyanımızdır.
Bizler ilçe başkanları olarak, liderimizin ve liderimizin Çorum’daki gölgesi olan İl Başkanımız Agah Karapıçak beyin emrindeyiz. Bu tür ayak oyunlarıyla bir yere gelebileceklerini zanneden gafillerinde dimdik karşısındayız. Zillete payandalık yapanlara sesleniyoruz ne yaparsanız yapın partimizin yükselişini engelleyemeyeceksiniz 2023 hedeflerimizi sabote edemeyeceksiniz.
Zilletin truva atlığını yapmaya çalışanlara rağmen, Zillete inat, Kandile İnat, Dış Mihraklara inat biz yine başaracağız.”
Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın