Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

T.C. ÇORUM VALİLİĞİ  İl Emniyet Müdürlüğü  BASIN BÜLTENİ

29.05.2019 günü saat:24.00’ den 30.05.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Buharaevler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 30.05.2019 günü saat:11.45 sıraları
Mağdur-1 : S.P.
Mağdur-2 : D.A.
Müşteki : S.G.
Müşteki/Şüpheli : T.P.
Şüpheli/Müşteki : M.G.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların kaza yaptığı, araçta bulunan mağdur ve müştekilerin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı oldukları alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 30.05.2019 günü saat:10.45 sıraları
Mağdur : M.D.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde ayağının kayması ile düşerek hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, mağdurun kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Üçtutlar Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 30.05.2019 günü saat:19.30 sıraları
Şüpheli/Müşteki : M.G.
Müşteki/Şüpheli : S.K.
Mağdur : M.G.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli/müşteki ve müşteki/şüphelinin sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Buharaevler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 30.05.2019 günü saat:19.00 sıraları
Şüpheli/Müşteki : Ş.A.
Müşteki/Şüpheli : K.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli/müşteki ve müşteki/şüphelinin sevk ve idarelerindeki araç ve elektrikli motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, şüpheli/müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı ve tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulucamii Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 29.05.2019 günü saat:13.30 sıraları
Mağdur : İ.K.
Şüpheli : H.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile mağdur bisikletli şahsa çarpması sonucu mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, mağdurun davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

06 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Hacipiri Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 30.05.2019 günü saat:14.45 sıraları
Mağdur : T.A.
Şüpheli : H.E.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç seyir halinde iken kaza yaptığı, araçta bulunan mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, mağdurun davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

07 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Mihrihatun Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 29.05.2019 günü saat:14.48 sıraları
Müşteki : D.K.
Müşteki/Şüpheli : A.N.A.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki ve müşteki/şüphelinin sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, müşteki/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı ve tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ÇORUM İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK ASAYİŞ RAPORU (10 HAZİRAN 2019)
(1) DODURGA’DA İŞ KAZASI
31 Mayıs 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Alpagut köyünde faaliyet gösteren bir işletmede işçi olarak çalışan A.T. (1985-E) yeraltında kazı yaptığı sırada halatlı calaska tabir edilen malzemeye ait demir parçasının sol eline değmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralının şahıs Dodurga Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(2) MERKEZ İLÇE’DE DİĞER KAZALAR
01 Haziran 2019 günü saat: 15.50 sıralarında Eşençay Köyünde ikamet eden Ö.A. (1984-E)
isimli şahıs ………… plakalı çapa motoru ile tarlasına gittiği esnada frenlerin tutmaması nedeni ile
yoldan çıkarak kaza yapmıştır. Araç sürücüsü ve yanında bulunan oğlu Y.A. (2010-E) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıslar Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavileri için sevk edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(3) KARGI’DA KAZAEN YANGIN
01 Haziran 2019 günü saat:18.20 sıralarında Alioğlu Köyünden M.K. (1933-E) isimli şahsa ait evin nedeni tespit edilemeyen bir sebepten dolayı evinin yanığı, bu yangının komşusu F.K. (1963-E) isimli şahsın evine sıçrayarak yangının büyüdüğü olay ile ilgili; Kargı İtfaiyesi tarafından yangının söndürüldüğü, can kaybının veya yaralanan şahsın olmadığı öğrenilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(4) MECİTÖZÜ’NDE ZEHİRLENME
01 Haziran 2019 günü saat:22.00 sıralarında Alancık Köyünde ikamet eden Y.Ş. (1987-E) isimli şahsın akşam yemeğinde yediği mantardan zehirlenmesi sonucu kendi imkanıyla Çorum Erol Elçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi müracaat etmiştir. Hastanede tedavisi yapılan şahıs hayati tehlikesinin olmadığının tespiti üzerine taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(5) DODURGA’DA KAYIP EŞYA VE MAL
01 Haziran 2019 günü saat:21.45 sıralarında Berk Köyünden A.G. (1995-E-J.Uzm.Onb.)
Komutanlığımıza yaptığı müracaatta; İçerisinde …….. seri numaralı askeri kimlik kartı ve …….seri
numaralı sürücü belgesi bulunan cüzdanını kayıp ettiğini beyan ederek müracaatta bulunmuştur.
(6) SUNGURLU’DA KAYIP EŞYA VE MAL
02 Haziran 2019 günü saat: 10.00 sıralarında Yörüklü Köyünden M.G. (1986-E) isimli şahıs
yaptığı müracaatta; aracına ait …………ön plakayı Yörüklü köy yolunda kaybettiğini beyanla
bildirmiştir.
(7) İSKİLİP’TE DİĞER KAZALAR
02 Haziran 2019 günü saat:08.00 sıralarında Eskiköy Köyünden L.Ç. (1982-K) isimli şahıs evinin merdivenlerinden indiği sırada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği İskilip Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(8) KARGI’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
02 Haziran 2019 günü saat: 14.30 sıralarında Akkise Köyünden Y.K. (1960-E) isimli şahıs üzerine çıktığı dut ağacından dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği Kargı Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(9) MERKEZ İLÇE’DE YÜKSEKTEN DÜŞME
02 Haziran 2019 günü saat: 13.30 sıralarında Kutluca Köyünden A.T. (1960-E) isimli şahıs hayvan otlattığı sırada çeşmenin başında durduğu sırada dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(10) ALACA’DA KAYIP EŞYA VE MAL
02 Haziran 2019 günü saat:17.00 sıralarında Kıcılı Köyünden T.U. (1994-E) isimli şahıs yaptığı müracaatta; kendisine ait İphone 6 plus marka cep telefonunu kaybettiğini beyanla bildirmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(11) İSKİLİP’TE ZEHİRLENME
03 Haziran 2019 günü saat:02.00 sıralarında Elmalı köyünde ikamet eden E.A. (1955-K) isimli şahıs ağrılarını hafifletmek amacıyla kullanmış olduğu ilaçlardan birden fazla içmek suretiyle hayati tehlikesi olacak şekilde zehirlenmiştir. Şahıs İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesine sevk edilerek müşahade altına alınmıştır. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.
(12) SUNGURLU’DA DİĞER KAZALAR
03 Haziran 2019 günü saat:12.30 sıralarında Sarıcalar köyünde İ.G. (1945-E) isimli şahıs
yönetimindeki ………… plakalı traktör, arazi yolundan köye dönüş yaptığı sırada dikkatsizlik ve
tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybettiği ve yolun sol tarafında bulunan taşlara çarparak devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada sürücü İ.Ö. hayati tehlikesi olacak şekilde, traktörde bulunan eşi F.G.(1980-K) ve kızı İ.G. (2004-K) isimli şahıslar ise hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanarak Sungurlu Devlet Hastanesine sevk edilmişlerdir. İ.G. isimli şahıs hastanede sevk edildiği sırada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.
(13) MERKEZ İLÇE’DE KAYIP EŞYA VE MAL
03 Haziran 2019 günü saat: 13.20 sıralarında A.Ç. (1981-E) isimli şahıs karakola yaptığı müracaatta; Merkez-İskilip karayolu üzerinde bulunan hayvan pazarı mevkiinde cep telefonunu kaybettiğini beyan etmiştir. Olay ile ilgili gerekli işlemlere başlanmıştır.
(14) MERKEZ İLÇE’DE KAZAEN YANGIN
03 Haziran 2019 günü saat:21.00 sıralarında Buget köyünde ikamet eden A.R.T. (1966-E) ve eşi E.Y. (1971-K)’ın ekmek yapmak için kullandığı tandırdaki közlerin sonradan ateş alması sonucu tandırda yangın meydana gelmiştir. Olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı olmamış, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.
(15) MERKEZ İLÇE’DE ŞÜPHELİ ÖLÜM
04 Haziran 2019 günü saat:07.00 sıralarında Çatak köyünden H.K. (1999-E) isimli şahsın evinde baygın ve hareketsiz bir şekilde bulunması üzerine çağrılan 112 acil ekipleri tarafından şahsa yapılan müdahale neticesinde kurtarılamayarak hayatını kayıp etmiştir. Yapılan otopsi muayenesinde zehirlenme şüphesi tespit edilen olay ile ilgili maktulden alınan örnekler incelenmesi için gönderilmiştir. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.
(16) OĞUZLAR’DA DİĞER KAZALAR
03 Haziran 2019 günü saat:05.30 sıralarında Kayı köyünden D.K. (1972-E) isimli şahıs evinin önünde balta ile odun kırdığı esnada, baltanın sapının çıkması sonucu başından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edilmiştir. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.
(17) SUNGURLU’DA DİĞER KAZALAR
04 Haziran 2019 günü saat:13.00 sıralarında Akçalı köyünden E.K. (1993-E) isimli şahıs
…………. plakalı motosikleti ile tarlaya gittiği esnada dikkatsizliği sonucu toprak zeminde motosikleti
kaydırması sonucu kaza meydana gelmiştir. Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.
(18) MERKEZ İLÇE’DE KAYIP ŞAHIS
04 Haziran 2019 günü saat:14.00 sıralarında Çalıca köyünden A.C. (1966-E) isimli şahıs Komutanlığımıza yaptığı müracaatta; Kızı E.C. (2001-K) isimli şahsın kendisine mesaj atarak erkek arkadaşı ile birlikte gittiğini, merak etmemelerini söylediği beyan ederek şikâyetçi olmuştur. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.
(19) BOĞAZKALE’DE ZEHİRLENME
04 Haziran 2019 günü saat:23.00 sıralarında Yekbas köyünden B.Y. (1998-E) isimli şahıs aşırı alkol alarak rahatsızlanması sonucu şahıs Boğazkale Devlet Hastanesine kaldırılmıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan şahsın menşei belli olmayan alkol veya uyuşturucu madde aldığı değerlendirilmektedir. Şahsın gerekli tetkik ve tedavisi için Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi sevk edilmiştir. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.
(20) OSMANCIK’TA DİĞER KAZALAR
05 Haziran 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Tepeyolaltı Köyünden D.A. (1940-K) isimli şahıs kendisine ait bahçeden evine döndüğü sırada yolda dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(21) MERKEZ İLÇE’DE KAYIP EŞYA VE MAL
06 Haziran 2019 günü saat:01.40 sıralarında G.K. (1987-E) isimli şahıs karakola yaptığı müracaatta; Çomarbaşı köyü Sıklık Tabiat Parkında bulunduğu sırada Huavvei Mate 10 Lite marka cep telefonunu kaybettiğini bildirmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(22) BAYAT’TA DİĞER KAZALAR
06 Haziran 2019 günü saati 1.00 sıralarında Bayan köyünde ikamet eden M.B. (1951-E) isimli şahıs evinin önünde hızar makinası ile odun kesmeye çalıştığı sırada hızar makinasının sağ bacağına gelmesi neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı Bayat Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalesini müteakip ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(23) İSKİLİP’TE KAZAEN YANGIN (DOĞAL NEDENLERLE)
06 Haziran 2019 günü saat: 19.00 sıralarında Sarıkavak köyü Kuşlar mahallesinde aktif olarak kullanılmayan Ş.D. isimli şahsın ahşap evine hava muhalefeti nedeniyle yıldırım düşmesi sonucu yangın çıkmış ve yakınında bulunan C.D.’a ait ev, H.Ç.’a ait ev ve samanlık, İ.Ç.’a ait ev yanarak kullanılmaz hale gelmiştir. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kontrol altına alınmış, olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı meydana gelmemiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(24) KARGI’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
07 Haziran 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Göletdere Köyünden O.A. (2004-E) isimli şahsın evinin balkonundan dengesini kayıt etmesi sonucu düşmüştür. Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs Boyabat Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(25) BAYAT’DA KAYIP EŞYA VE MAL
07 Haziran 2019 günü saat:10.40 sıralarında Yoncalı Köyünde ikamet eden Y.K. (1981-E) isimli
şahıs karakola yaptığı müracaatta; Köyde düzenlenen şenlikte ruhsatlı………seri numaralı Brovvning
marka tabancasını kaybettiğini bildirmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(26) SUNGURLU’DA İŞ KAZASI
07 Haziran 2019 günü saat: 11.30 sıralarında Bahşılı Köyünden Y.Ç. simli şahsın yanında tarım işçisi olarak çalışan E.K. (1963-E) isimli şahsın devrilen traktör römorkunu kaldırmaya çalıştığı esnada sol el parmaklarından hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(27) ALACA’DA KAYIP EŞYA VE MAL
07 Haziran 2019 günü saat: 16.00 sıralarında Çelebibağ Köyünde ikamet eden C.Ç. (1993-E) isimli şahıs karakola yaptığı müracaatta; Köyde kendisine ait İphone 6 S marka cep telefonunu kaybettiğini bildirmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(28) UĞURDAĞ’DA KAYIP EŞYA VE MAL
07 Haziran 2019 günü saat:14.30 sıralarında Aşılıarmut Köyünde ikamet eden M.K. (1971-E)
isimli şahıs karakola yaptığı müracaatta; Aracına ait ………… numaralı plakasını kayıp ettiğini
bildirmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(29) ORTAKÖY’DE YÜKSEKTEN DÜŞME
07 Haziran 2019 günü saat:15.30 sıralarında Karahacip Köyünden M.B. (1945-E) isimli şahsın yolun kenarında yürüdüğü esnada başının dönmesi üzere düşerek kafasını yere çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs Erol Elçok Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(30) KARGI’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
07 Haziran 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Göletdere Köyünden O.A. (2004-E) isimli şahsın evinin balkonundan dengesini kayıt etmesi sonucu düşmüştür. Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs Boyabat Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(31) İSKİLİP’DE DİĞER KAZALAR
07 Haziran 2019 günü saat:15.10 sıralarında İbik Köyünden G.K. (1970-E) isimli şahıs
yönetimindeki ………..plakalı traktör ile tarlasından dönüşe geçtiği esnada arazi yolunda direksiyon
hâkimiyetini kayıp edip uçurumdan düşmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada şoför G.K. , traktörde yolcu olarak bulunan G.K. (1970-K) ve B.K. (2008-E) isimli şahısların olay yerinde hayatlarını kayıp ettiği 112 ekipleri tarafından tespit edilmiştir. Diğer yolcu S.K. (1996-E) isimli şahıs ise hayatı tehlikesi bulunması nedeni ile Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(32) SUNGURLU’DA DİĞER KAZALAR
07 Haziran 2019 günü saat:21.00 sıralarında Topuz Köyünden S.A.K. (1974-E) isimli şahıs
yönetimindeki …………… plakalı traktör ile tarlasına doğru tek başına çıktığı esnada yolun eğimli
olmasından dolayı direksiyon hâkimiyetini kayıp ederek yoldan çıkmıştır. Kazada şoför S.A.K. isimli şahsın olay yerinde hayatını kayıp ettiği 112 ekipleri tarafından tespit edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(33) MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
08 Haziran 2019 günü saat: 05.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan A.K. (1981-E) isimli şahıs taşıdığı el arabası ile demir profil arasına sağ elini sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(34) İSKİLİP’DE DİĞER KAZALAR
08 Haziran 2019 günü saat:11.00 sıralarında Yavu Köyünden M.Ş. (1999-E) isimli şahıs yönetimindeki traktör ile kendisine ait tarlasından ot biçtiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek 4-5 metrelik yamaçtan devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayatı tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(35) SUNGURLU’DA DİĞER KAZALAR
08 Haziran 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Turgutlu Köyünden H.Ü. (1985-K) isimli bayan kendilerine ait traktörün üzerinden toprak zemine düşmesi sonucu hayatı tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(36) BOĞAZKALE’DE YÜKSEKTEN DÜŞME
08 Haziran 2019 günü saat:20.00 sıralarında Yekbas Köyünden M.K. (1980-K) isimli bayan kendilerine ait evin bahçesinde bulunan asmadan üzüm yaprağı topladığı sırada dengesini kaybederek toprak zemine düşmesi sonucu hayatı tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği Boğazkale Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(37) İSKİLİP’TE SİLAH VE MÜHİMMAT KAZASI
09 Haziran 2019 günü saat:10.00 sıralarında Yerli köyünde E.B. (2004-E) isimli şahıs babasına ait ruhsatsız kurusıkı tabanca ile oynadığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle tabancanın patlaması sonucu sol el bölgesinden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralının Bayat Devlet Hastanesinde yapılan ilk muayenesini müteakip Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.
(38) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.Trf.Blg)
31 Mayıs 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Sungurlu-Çankırı karayolu 30 km.sinde Çadırhüyük
köyü mevkiinde B.Ö. (1970-E) isimli şahıs yönetimindeki………..plakalı araç Çankırı ili istikametinden
Sungurlu ilçesi istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarağına devrilmesi sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada sürücü ile araçta yolcu olarak bulunan Ü.Ö. (1973-K) ve K.Ö. (1997-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Sungurlu Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(39) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.Trf.Blg)
31 Mayıs 2019 günü saat: 17.10 sıralarında Çorum ili istikametinden Yeşilyayla köyü
istikametine seyir halinde olan İ.H.Ö. (1948-E) yönetimindeki ………… plakalı araç, Ortaköy ilçesi
istikametinden Çorum ili istikametine gelmekte olan S.U. (1980-E) yönetimindeki …………… plakalı
araç ile çarpışması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada ……….. plakalı araç sürücüsü
S.U. hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı Çorum EROL Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(40) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
01 Haziran 2019 günü saat:06.30 sıralarında Çorum-Sungurlu karayolu 65 km.sinde Gaffurlu
köyü mevkiinde L.î. (1987-E) isimli şahıs yönetimindeki…………plakalı araç Çorum ili istikametinden
Sungurlu ilçesi istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun solunda bulunan refüje çarpması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücü hayati tehlikesi olmayacak şekilde , yolcu olarak bulunan E.İ. (1933-K) isimli şahsın ise hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Sungurlu Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(41) OSMANCIK’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
01 Haziran 2019 günü saat:15.30 sıralarında Samsun ili istikametinden Tosya İlçesi
istikametine seyir halinde olan D.S. (1956-E) yönetimindeki ………… plakalı araç Ovacık Köyü
mevkiine geldiğinde, direksiyon hakimiyetini kayıp ederek yolun solunda bulunan kaldırıma çarpması neticesinde trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan H.S. (1961-K) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı Çorum EROL Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(42) KARGI’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
01 Haziran 2019 günü saat: 14.50 sıralarında İstanbul ili istikametinden Samsun İli istikametine
seyir halinde olan A.Ç. (1955-E) yönetimindeki …………. plakalı araç ile Çiftepınar Dinlenme Parkı
mevkiinde yolun kenarında bulunan K.Ç. (1959-K) isimli şahsa çarpması neticesinde trafik kazası meydana gelmiştir. Araç sürücüsü kazadan dolayı panik yaparak rahatsızlandığı hastaneye kaldırıldığı ve yaralanan K.Ç. isimli şahıs ise hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralılar Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(43) OSMANCIK’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
01 Haziran 2019 günü saat:20.11 sıralarında Tosya istikametinden Samsun İli istikametine
seyir halinde olan O.D. (1994-E) yönetimindeki …………. plakalı araç ile Ardıç Köyü mevkiine
yeldiğinde sağ arka lastiğinin patlaması sonucu yolun kenarında bulunan bariyerlere çarparak trafik kazası meydana gelmiştir. Araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan A.D. (1998-E) isimli şahıs hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralılar Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(44) MECİTÖZÜN’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.Trf.Blg)
02 Haziran 2019 günü saat:06.35 sıralarında Amasya-Mecitözü karayolu Boğazkaya köyü mevkiinde B.K. (1978-E) isimli şahıs yönetimindeki kamyonet ile Amasya istikametinden Çorum istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarağına devrilmesi sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada sürücü ve araçta yolcu olarak bulunan (7) kişi olmak üzere toplam (8) şahıs hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Mecitözü Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(45) OSMANCIK’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
02 Haziran 2019 günü saat:09.30 sıralarında Tosya istikametinden Osmancık istikametine seyir halinde olan C.A. (1977-E) yönetimindeki otomobil ile Durucasu Köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun solunda bulunan bariyerlere çarpması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan (2) kişi olmak üzere toplam (3) şahıs hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Osmancık Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(46) KARGI’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.Trf.Blg.)
04 Haziran 2019 günü saat:05.30 sıralarında Uzunyurt Tomruk Deposu mevkiinde S.K. (1975-
E) isimli şahıs yönetimindeki…………plakalı araç Sinop ili istikametinden Boyabat ilçesi istikametine
seyir halinde iken araçta çıkan elektrik arızası nedeni ile yolun kenarında arızayı gidermeye çalıştığı
esnada M.T. (1930-E) isimli şahıs yönetimindeki…………plakalı aracın çarpması sonucu trafik kazası
meydana gelmiştir. Kazada iki araç sürücüsü de hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Kargı Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(47) İSKİLİP’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (J.Trf.Blg.)
04 Haziran 2019 günü saat:05.30 sıralarında Avhatyaka Köyü mevkiinde M.D. (1981-E) isimli
şahıs yönetimindeki…………..plakalı araç ile köy içerisinde camiden çıkan R.Z. (1959-E) isimli şahsa
çarpması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanan R.Z. isimli şahıs İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(48) BAYAT’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.Trf.Blg.)
04 Haziran 2019 günü saat:08.45 sıralarında Eskialibey Köyü mevkiinde B.T.K. (1991-E) isimli
şahıs yönetimindeki …………. plakalı araç Çankırı ili istikametinden Çorum İli istikametine seyir
halinde iken bir anlık dikkatsizliği sonucu direksiyon hâkimiyetini kayıp ederek trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(49) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (P.BIg.Trf.)
04 Haziran 2019 günü saat:13.40 sıralarında Ahmediye Köyü mevkiinde İ.Y. (1970-E) isimli
şahıs yönetimindeki ……….. plakalı araç ile Samsun İli istikametinden Çorum İli istikametine seyir
halinde iken aracın arıza ışığının yandığı, kontrol için aracı ile yolun sağ tarafına yaklaştığı esnada menfezlere düşmesi sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan S.Y. (1974-E) hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıslar Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(50) MECİTÖZÜ’NDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (P.BIg.Trf.)
04 Haziran 2019 günü saat:15.30 sıralarında Karacaören Köyü içerisinde H.Y. (1964-E) isimli
şahıs yönetimindeki……… plakalı araç karşı yönden gelen Ü.S. (1973-E) isimli şahsın yönetimindeki
araç ile çarpışması neticesinde meydana gelen trafik kazasında … plakalı araçta yolcu olarak bulunan S,Y,(1965-E) ve M.C.Y.(2002-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri bulunmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıslara ilk müdahale Mecitözü Devlet Hastanesinde yapılmasına müteakip ileri tetkik ve tedavi için Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(51) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.Trf.Blg.)
04 Haziran 2019 günü saat: 17.40 sıralarında Çomarbaşı Köyü mevkiinde İ.Ö (1992-E) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı araç ile Çorum ili istikametinden Çomarbaşı Köyü istikametine seyir halinde iken yolun virajlı ve mucurlu olması nedeni ile direksiyon hakimiyetini kayıp ederek trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(53) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
04 Haziran 2019 günü saat:20.00 sıralarında Boztepe Köyü mevkiinde A.S. (1947-E) isimli şahıs yönetimindeki … plakalı araç ile Sungurlu istikametinden Çankırı istikametine seyir halinde iken dikkatsizliği sonucu direksiyon hâkimiyetini kayıp ederek yolun sağ tarafında bulunan şarampole girmesi neticesinde trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan G.S.(1955-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri bulunmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıslar Sungurlu Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(53) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
04 Haziran 2019 günü saat:20.30 sıralarında Elvançelebi Köyü mevkiinde A.Ü. (1999-E) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı motosikleti ile Çorum istikametinden Mecitözü istikametine seyir halinde iken dikkatsizliği sonucu direksiyon hâkimiyetini kayıp ederek motosikleti kaydırması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan A.K.(2001-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri bulunmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıslar Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(54) İSKİLİP’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.Trf.Blg.)
04 Haziran 2019 günü saat: 19.00 sıralarında Çukurköy Köyü mevkiinde S.K. (2000-E) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı motosikleti ile Çorum istikametinden İskilip istikametine seyir halinde iken dikkatsizliği sonucu direksiyon hâkimiyetini kayıp ederek yoldan çıkması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(55) OSMANCIK’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
05 Haziran 2019 günü saat: 17.45 sıralarında Osmancık istikametinden Kamil köyü istikametine seyir halinde olan Y.E.K.(1999-E) yönetimindeki otomobil ile Kamil Köyü girişine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağında bulunan şarampole devrilmesi sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araçta yolcu olarak bulunan (6) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Osmancık Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(56) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
06 Haziran 2019 günü saat: 15.00 sıralarında İsmailköy istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde olan H.K.(1967-E) yönetimindeki …. plakalı otomobil Yuva Voil mevkiine geldiği sırada olumsuz hava şartları nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan Y.K. (1981-K) ve E.K.(1998-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(56) ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
06 Haziran 2019 günü saat: 18.40 sıralarında Çorum-Alaca karayolu sanayi kavşağı mevkiinde M.E.T.(1978-E) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı araç ile Çorum ili istikametinden Alaca ilçesi istikametine seyir halinde iken belirtilen mevkiiye geldiğinde C.C.(1995-E) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı araç ile kavşağa girmesi neticesinde araçların çarpışması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada …. plakalı araç şoförü C.C. isimli şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanarak Alaca Devlet Hastanesine kaldırılmış, yapılan ilk müdahalesinin ardından ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(57) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
06 Haziran 2019 günü saat: 16.00 sıralarında Uğrak köyü istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde olan H.A.(1992-E) yönetimindeki …. plakalı otomobil belirtilen mevkiiye geldiğinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek karşı şeride geçmiş ve park halinde bulunan …. plakalı araca çarpması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada ….plakalı araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan D.A.(1954-K) ve M.A(2005-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(58) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
06 Haziran 2019 günü saat:21.00 sıralarında Sungurlu istikametinden Kışla Köyü istikametine seyir halinde olan R.K.(1974-E) yönetimindeki…. plakalı traktör Kışla köyü girişine geldiği sırada 1.60 promil alkol almasından dolayı direksiyon hâkimiyetini kayıp etmesi sonucu kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(59) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
07 Haziran 2019 günü saat:20.00 sıralarında Çorum istikametinden Karapürçek Köyü istikametine seyir halinde olan Ö.Ö. yönetimindeki plakasız, motosikleti ile köpeğe çarpmıştır. Çarpma neticesinde motosiklette tek olan şahıs hayati tehlikesi bulacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(60) KARGI’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME (J.BIg.Trf.)
08 Haziran 2019 günü saat:07.30 sıralarında Kargı istikametinden Akkaya Köyü istikametine seyir halinde olan M.S.(1952-E) yönetimindeki traktör ile Akkaya köyü çıkışına geldiği sırada direksiyon hâkimiyetini kaybederek devrilmesi sonucu kazası meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan (3) kişi hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmış, S.S.(1850- K) isimli bayan ise hayatını kaybetmiştir. Yaralı Kargı Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına
alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile OYİ Timi tarafından gerekli incelemeler yapılarak tahkikata başlanılmıştır.
(61) ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
08 Haziran 2019 günü saat:06.30 sıralarında Alaca istikametinden Yozgat istikametine seyir halinde olan S.E.(1982-E) yönetimindeki çekici ile Sincan köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıslar sevk edildiği Alaca Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmışlardır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(62) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
08 Haziran 2019 günü saat: 14.00 sıralarında Çukurören köyü istikametinden Çorum istikametine seyir halinde olan M.G.(1956-E) yönetimindeki otomobil ile Çukurören köyü çıkışına geldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı istikametten gelen A.A.(1995-E) yönetimindeki otomobile çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüleri hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralı şahıslar sevk edildiği Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmışlardır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile
taHlfilfoto haclamlmıctır
(63) ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
08 Haziran 2019 günü saat:21.00 sıralarında M.G.(1973-E) isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile Çatalkaya köy içinde seyir halinde iken dikkatsizlik nedeniyle köy içinde yaya olarak gezen H. A.G.(2014-E) isimli çocuğa çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada H.A.G. hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Alaca Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(64) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
09 Haziran 2019 günü saat:00.15 sıralarında Sungurlu ilçesinden Alaca ilçesi istikametine seyir halinde olan E.Ş.(1988-E) isimli şahıs yönetimindeki motosiklet Ekmekçi köyü mevkiine geldiğinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada sürücü hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı Sungurlu Devlet Hastanesinde yapılan ilk tedavisini müteakip ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(65) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (P.BIg.Trf.)
09 Haziran 2019 günü saat:00.15 sıralarında Sungurlu-Alaca karayolu 18. km’sinde D.D.(1977- E) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı aracı ile Alaca ilçesi istikametinden Sungurlu ilçesi istikametine seyir halinde iken Salmanköy kavşağına geldiği sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek toprak zemine kayması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsünde herhangi bir yaralanma meydana gelmemiş, araçta yolcu olarak bulunan N.D.(1983-K), U.K.D.(2012-E) ve H.C.D.(2005-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Sungurlu Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmışlardır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(66) ORTAKÖY’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
09 Haziran 2019 günü saat:21.30 sıralarında Çorum-Amasya karayolu üzerinde Senemoğlu köyü mevkiinde A.E.Ç.(1969-E) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı araç Amasya ili istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafına devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan E.D.(1987-E) isimli şahıs hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Ortaköy Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmışlardır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(67) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
09 Haziran 2019 günü saat:20.30 sıralarında Çorum-İskilip karayolu üzerinde D.Y.(1987-E) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı araç Çorum ili istikametinden İskilip ilçesi istikametine seyir halinde iken Danaderesi mevkiine geldiğinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafına devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan D.Y.(1966-E) şahıslar hayati tehlikeleri olacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmışlardır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(68) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (P.BIg.Trf.)
09 Haziran 2019 günü saat: 19.30 sıralarında Sungurlu-Alaca karayolu 15.km.si Gökçam köyü mevkiinde Sungurlu İlçesi istikametinden Alaca ilçesi istikametine seyir halinde bulunan H.K.(1990-E)
yönetimindeki …. Plakalı araç ile seyir halinde iken önünde seyir halinde bulunan M.B.(1992-E) yönetimindeki …. plakalı aracın aniden yavaşlaması sonucu araca arkadan çarpması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada her iki araç sürücüsünde herhangi bir yaralanma olayı meydana gelmez iken araçlarda yolcu olarak bulunan E.K. (1991-K), B.K.(2004-E), K.B.(1988-K) ve E.B.B.(2008-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılardan B.K., K.B. ve E.B.B. Sungurlu Devlet Hastanesine sevk edilmiş, E.K. ile hamile olması nedeniyle Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhüriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
(69) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.BIg.Trf.)
09 Haziran 2019 günü saat:21.30 sıralarında Çorum-İskilip karayolu üzerinde Şeydim köyü mevkiinde Ö.K.(1982) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı araç ile İskilip ilçesi istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde iken yolun yağışlı ve kaygan olması nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek aynı istikamete seyir eden T.Ş.(1980-E) isimli şahıs yönetimindeki …. plakalı araca çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada …. plakalı araç sürücüsü ile birlikte aynı araçta yolcu olarak bulunan M.Ş.(1954-E) ve E.Ş.(1976-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmışlardır. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın