Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları.

T.C. ÇORUM VALİLİĞİ  İl Emniyet Müdürlüğü  BASIN BÜLTENİ

19.11.2019 günü saat:24.00’ den 20.11.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 20.11.2019 günü saat:08.10 sıraları
Mağdur : R.A.
Mağdur/Şüpheli : F.Ç.
Şüpheli : A.Ç.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurların yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 20.11.2019 günü saat:18.30 sıraları
Mağdur : H.B.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde, polisan makinasının hortumunun çıkması sonucu elinden ve bacağından yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 20.11.2019 günü saat:06.20 sıraları
Mağdur-1 : N.K.
Mağdur-2 : N.K.
Şüpheli/Müşteki : Y.K.
Müşteki/Şüpheli : S.K.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Buharaevler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 20.11.2019 günü saat:16.00 sıraları
Mağdur : C.K.
Müşteki/Şüpheli : M.M.T.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli sevk ve idarelerindeki araç ile mağdur olan yayaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Çorum
Suçun Tarihi ve Saati : 20.11.2019 günü saat:02.00 sıraları
Mağdur : E.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun bira şişesini kırması sonucu sol elinden hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını, kimseden davacı olmadığını beyan etmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

06 Suçun Türü : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri : Hacıpiri Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 20.11.2019 günü saat:02.44 sıraları
Şüpheli : M.D.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç durdurularak yapılan kontrolde şüphelinin 225 promil alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
ÇORUM İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK ASAYİŞ RAPORU (21 KASIM 2019)
(1) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
20.1 1.2019 günü saat 1330 sıralarında Çorum Merkez Pınar çay köyü mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli işyerinde isçi olarak çalışan E. G(1998-K), is yerinde çalışırken bir elinde bulunan makas ile bez kestiği esnada dikkatsizliği ve tedbirsizliği sonucu makası eline batırması neticesinde yaralanmıştır. Şahıs kendi imkanları ile geldiği Çorum Eğitim ve Araştırma hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edilmiştir. Hayati tehlikesi bulunmamaktadır.
(2) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
20.1 1.2019 günü saat 14:30 sıralarında Çorum Merkez Pınar çay köyü mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli işyerinde isçi olarak çalışan A. Ş(1982-E), is yerinde çalışırken bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu demir parçalarını sağ eline düşürmesi neticesinde yaralanmıştır. Şahıs kendi imkanları ile geldiği Çorum Eğitim ve Araştırma hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edilmiştir. Hayati tehlikesi bulunmamaktadır.
(3) MECİTÖZÜ İLÇEDE YÜKSEKTEN DÜŞME
20.11.2019 Günü saat 14:00 sıralarında Kışlacık Köyünde ikamet eden ö. Y (1956-E) aynı köyden komsusunun çatı tamiri ve bakımına yardım ettiği esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu yaklaşık 3 metre yükseklikten düşmesi sonucu yaralanmıştır. Hayati Tehlikesinin olmadığı, basit tıbbi müdahale ile giderilecek şekilde yaralandığı ve taburcu edildiği. Hafif olarak yaralandığı ve hayati tehlikesinin bulunmadığı
(4) BOĞAZKALE’DE DİĞER KAZALAR
20.112019 Günü saat: 10.00 sıralarında Yekbas Köyünden M. T(2007-E) bahçede bulunan su motorunu depolarına kaldırmak istediği esnada ayağının kayması ve su motorunun sağ elinin üstüne düşmesi sonucu sağ el serçe parmağından yaralanmıştır. Hayati tehlikesinin bulunmadığı, Hastanede yapılan müdahale sonrası taburcu edildiği.
(5) SUNGURLU’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
20.1 1.2019 günü saat 20:00 sıralarında Denizk Köyünden A.E.S(2005-E), harman alanında bulunan pancar yığınının üzerinde oyun oynadığı esnada, bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu ayağı kayarak 1.5 metre yükseklikten toprak zemine düşerek yaralanmıştır. Şahıs kendi imkanları ile Sungurlu Devlet Hastanesine getirilerek tedavi olmuş ve burada yapılan tedavisine müteakip Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edilmiştir. Hayati tehlikesi bulunmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın