Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

T.C. ÇORUM VALİLİĞİ  İl Emniyet Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

18.11.2019 günü saat:24.00’ den 19.11.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Albayrak 4.Sok.
Suçun Tarihi ve Saati : 19.11.2019 günü saat:11.50 sıraları
Müşteki/Şüpheli : U.C.
Şüpheli/Müşteki : M.G.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, sürücülerin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları ve birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Ankara Yolu Üzeri
Suçun Tarihi ve Saati : 18.11.2019 günü saat:08.30 sıraları
Mağdur : M.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı işyerinde yumurta kolilerinin bulunduğu paletlerin üzerine düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Ankara Yolu Üzeri .
Suçun Tarihi ve Saati : 18.11.2019 günü saat:15.00 sıraları
Mağdur : M.E.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı işyerinde elektrik çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Temizlik İşleri Müdürlüğü
Suçun Tarihi ve Saati : 18.11.2019 günü saat:14.40 sıraları
Mağdur : M.Ş.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun çöp kamyonundan inerken düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Kültür Otoparkı
Suçun Tarihi ve Saati : 18.11.2019 günü saat:08.30 sıraları
Mağdur : M.P.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun kamelya tamiri yaptığı sırada keserin eline gelmesi üzerine elinden hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ÇORUM İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK ASAYİŞ RAPORU  (20 KASIM 2019)
(1) İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
19 Kasım 2019 günü saat: 09.00 sıraiarında Çomu köyünde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan E.A.(1984-E) iş yerinde çalıştığı esnada kömür parçalarının sol eline düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edilmiştir.
(2) BAYAT’TA YÜKSEKTEN DÜŞME
19 Kasım 2019 günü saat: 10.30 sıralarında Yukarıemirhalil köyünde ikamet eden B.O.(2000-E) isimli şahıs komşusunun evinin çatısını onardığı sırada dengesini kaybederek yaklaşık (10) metre yükseklikten aşağı düşerek hayat tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı, Bayat Devlet Hastanesine sevk edilmiş ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla OYi Timi tarafından olay yerinde gerekli incelemeler ve otopsi işlemleri yapılmıştır.
(3) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
19 Kasım 2019 günü saat: 08.00 sıralarında Organize Sanayii Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan H.F R.(2001-E) isimli şahıs işyerinde boyama bölümünde çalıştığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sol elini demire sıkıştırması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edilmiştir.
(4) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
19 Kasım 2019 günü saat: 1 1.20 sıralarında Oroanize Sanayii Bölgesinde faaliyet gösteren Erdemli Makine isimli iş yerinde işçi olarak çalışan BH (1994-E) isimli şahıs iş yerinde kazan bölümünde çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle çekiçle sağ el başparmağına vurması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir.
(5) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
19 Kasım 2019 günü saat: 14.15 sıralarında Pınarçay mevkii Organize Sanayii Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan D.K. (1981-E) isimli şahıs iş yerinde çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu tahta parçasının üzerine düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs kendi imkanları ile geldiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir.
(6) MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (P.Trf.Blg.) (2 Yaralı)
19 Kasım 2019 günü saat: 13.40 sıralarında Çorum Organize Sanayi Bölgesi mevkiinde, Ankara ili istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde olan V.Ö.(1993-E) isimli şahıs yönetimindeki . plakalı otomobil, aynı yönde seyir halinde olan T.K.(1989-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araçla çarpışmaları sonucu trafik kazası meydana gelmiştir. Kazada, plakalı araçta yolcu olarak bulunan M.A(1991-E) ve MSB. (1979-E) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaral!lar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmışlardır.
(7) KARGI’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (J.Trf.Blg.) (5 Yaralı)
19 Kasım 2019 günü saat: 18.15 sıralarında D-100 Karayolu üzerinde Kayadibi mevkiinde NB.(1974-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek orta refüje çarpması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada, araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan Ş.B.(1974-E), B.B-(2000-K), B.B.(2007-E) ve Ş.K.(1978-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Osmancık Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır.
(8) MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (J.Trf.Blg.) (2 Yaralı)
19 Kasım 2019 günü saat: 19.50 sıralarında Çorum-Uğurludağ karayolu üzerinde Kumçelteği köyü mevkiinde Ö.K.(1979-E) isimli şahsın sürücülüğünü yaptığı plakalı otomobil Uğurludağ ilçesi istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde önüne domuza çarpması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir, Kazada, araçta yolcu olarak bulunan S.K.(1985-K) ve M.T.K. (2017-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın