Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

T.C. ÇORUM VALİLİĞİ  İl Emniyet Müdürlüğü  BASIN BÜLTENİ

03.11.2019 günü saat:24.00’ den 04.11.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Gülabibey Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 04.11.2019 günü saat:15.40 sıraları
Mağdur : N.Y.
Şüpheli : M.C.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki aracı ile geri manevra yaptığı esnada çarptığı mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, mağdurun davacı olduğu belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çöplü Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 04.11.2019 günü saat:14.30 sıraları
Mağdur : İ.E.
Şüpheli/Müşteki : İ.Ç.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli/müşteki sevk ve idaresindeki aracı ile çarptığı mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, mağdurun davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ÇORUM İL JANDARMA KOMUTANLIGI GÜNLÜK ASAYİŞ RAPORU (05 KASIM 2019)
(1) MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
03 Kasım 2019 günü saat 17.00 sıralarında Çorum-Samsun karayolu üzerinde Ahmediye köyü mevkiinde Şirketinde çalışmakta olan H A (1968-K) isimle şahıs megabort tabir edilen reklam panosunun düzeyin; değiştirdiği sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle yaklaşık (4) metre yüksekten düşmesi sonucu hayatı tehlikesi aşmayacak şeklide yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi aftına alınmıştır.
(2) İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
04 Kasım 2019 günü saat- 12 50 sıralarında Çomu köyünde faaliyet gösteren Kömür Ocağında işçi olarak çalışan M B (1979-E) isimli şahıs maden ocağında çalıştığı sırada sağ ayağının üzerine demir parçasının düşmesi sonucu hayatı tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yata]’ şahıs Iskilıp Atıf Hoca Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır.
(3) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
03 Kasım 2019 günü saat: 17 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli işyerinde işçi olarak çalışan S K.(1985-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sağ elini kapıya sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şeklide yaralanmıtır„ Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.
(4) KARGI’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
04 Kasım 2019 günü saat. 10.00 sıralarında Güney köyünde ikamet eden D ö (1963-E) isimli şahıs evinin bahçesinde ağaçtan dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle dengesini kaybederek ağaçları düşünesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır Yaralı şahıs sevk edildiği Osmancık Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alırmıştır.
(5) İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
04 Kasım 2019 günü saat M Ü 00 sıralarında Çavuşoğlu koyunda faaliyet gösteren işçi olarak çalışan Ş G (1987-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada sağ elini demire sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır Yaralı şahıs İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına aşınmıştır
(6) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
04 Kasım 20’19 günü saat 14.30 sıralarında Çorum Pınarçay mevkiinde bulunan Organze Sanayj Bölgesinde faaliyet gösteren isimli işyerinde işçi olarak çalışan Ş K (1979-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik neticesiyle sol elini testere ile kesmesi sonucu hayat! tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol 03çok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır
(7) MERKEZ İLÇE’DE DİĞER KAZALAR
04 Kasım 2019 günü saat: 15 30 sıralarında Karapınar köyünde ikamet eden A Ç (1952-E) isimli şahıs dikkatsizlik ve tedbirsizlik neticesiyle traktör römorkuna sol başparmağını sıkıştırması sonucu hayatı tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.
(8) SUNGURLU’DA İŞ KAZASI
û4 Kasım 2019 günü saat 11.30 sıralarında Aydoğan köyünde faaliyet gösteren firmada işçi olarak çalışan A.E (1998-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sağ gözüne fren yayı çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı kendi imkânları ile gittiği ‘Sungurlu Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir.
1
(9) MERKEZ İLÇEDE YÜKSEKTEN DUŞME
04 Kastm 2019 günü saat 1 8. 00 sıralarında inalözü köyünde ikamet eden B .Ş.(1966-E) isimli şahıs evinin bahçesinde ağaçtan elma topladığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle bastığı dalın kırılması sonucu ağaçtan düşmesi ile hayali tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Osmancık Hastanesine sevk edilerek tedavi altına aşınmıştır.
(10) MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (J.Trf.Blg.)
03 Kasım 2019 günü saat 17.00 sıralarında Çorum-İskilip karayolu üzerinde Dut köyü mevkiinde G Ç. (1976-K) isimli şahıs yönetimindeki plakalı otomobil İskilip ilçesi istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde iken belirtilen mevkiye geldiğinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek takla atması neticesinde kaza meydana gelmiştir Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan F Ç (1961-K), G Ç (1942-K), N Ç (1955-K) ve H.i (1971-KJ isimli şahıslar hayatı tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralılar şahıslar sevk edildikleri Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmışlardır
(11) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (J.Trf,Blg.)
04 Kasım 2019 günü saat 17.00 sıralarında Karaçay köyü yakınlarında, Karaçay köyü istikametinden Yörüklü köyü istikametine seyir halinde olan A 956-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı otomobil dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek dağ yamacına çarpması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayatı tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralanmıştır. Şahıs sevk edildiği Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.

03 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 04.11.2019 günü saat:18.35 sıraları
Müşteki/Şüpheli : M.T.
Şüpheli : H.S.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile müşteki/şüpheli sevk ve idaresindeki aracın çarpışmaları sonucu müşteki/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müşteki/şüphelinin davacı olduğu alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Yıldızhan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 03.11.2019 günü saat:16.46 sıraları
Müşteki/Şüpheli-1 : B.G.
Müşteki/Şüpheli-2 : T.T.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli-2 nin sevk ve idaresindeki aracı ile çarptığı bisikletli müşteki/şüpheli-1 in hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı oldukları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

05 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Cumhuriyet Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 04.11.2019 günü saat:08.50 sıraları
Müşteki/Şüpheli-1 : T.Ş.
Müşteki/Şüpheli-2 : Y.G.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idarelerindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları ve birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir. 05.11.2019
ÇORUM VALİLİĞİ

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın