Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

T.C. ÇORUM VALİLİĞİ İl Emniyet Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

01.09.2019 günü saat:24.00’ den 02.09.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

Suçun Türü : KAYIP EŞYA
Suçun Yeri : Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 28.08.2019 günü saat:14.15 sıraları
Müşteki : N.Y.
OLAYIN ÖZETİ : Müşteki ifadesinde olay günü ve saatinde 34 …. plaka sayılı aracının ön plakasını düşürmek suretiyle kaybettiğini, bulup ta teslim etmeyen şahıs ya da şahıslardan davacı olduğunu beyan etmiş, olayın fail veya faillerin yakalanması için çalışmalara başlanmış olup gelişmelerden bilgi verilecektir.

Suçun Türü : KAYIP EŞYA
Suçun Yeri : Çorum Albayrak Sok.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.09.2019 günü saat:15.00 sıraları
Müşteki : R.S.
OLAYIN ÖZETİ : Müşteki ifadesinde olay günü ve saatinde cep telefonunu kaybettiğini, telefonu bulup ta teslim etmeyen şahıs ya da şahıslardan davacı olduğunu beyan etmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Ulukavak Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.09.2019 günü saat:19.00 sıraları
Mağdur : F.G.
Şüpheli : F.P.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresinde motosiklet ile kaza yaptığını motosiklette bulunan mağdur annesinin hayati tehlike arz edecek şekilde yaralandığı, mağdurun davacı olmadığı, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Sungurlu
Suçun Tarihi ve Saati : 02.09.2019 günü saat:15.30 sıraları
Mağdur : T.C.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdur yoldu yürür iken sol koluna park halinde bulunan araca çarpması neticesinde yaralandığı, davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Suçun Türü : TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri : Gürpınar Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 02.09.2019 günü saat:20.30 sıraları
Mağdur : H.Z.
OLAYIN ÖZETİ : Olay günü ve saatinde mağdurun ikametinde kendi işlerini yaptığı esnada, dengesini kaybederek düşerek yaralandığı, kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Suçun Türü : KAYIP EŞYA
Suçun Yeri : Koyunbaba Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 31.08.2019 günü saat:18.00 sıraları
Müşteki : Ş.Y.
OLAYIN ÖZETİ : Müşteki ifadesinde olay günü ve saatinde cüzdanını kaybettiğini, cüzdanında sağlık güvenlik kartının ve 600 TL parasının bulunduğu, cüzdanını bulup ta teslim etmeyen şahıs ya da şahıslardan davacı olduğunu beyan etmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ÇORUM il- JANDARMA KOMUTANLIĞI
GÜNLÜK ASAYİŞ RAPORU (03 EYLÜL 2019)
(1) OSMANCIKDA KAYIP EŞYA VE MAL(CEP TELEFONU)
02 Eylül 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Gökdere köyünden S.Y.(1989-E) karakola yaptığı müracaatta; 31.08.2019 günü kendisine ait bahçesini kontrol etmeye gittiğinde cep telefonunun olmadığını fark ettiğini, telefonun içerisinde takılı olan turksell sim kartı olduğunu tüm aramalara rağmen bulamadığını ve kaybolmuş olduğunu beyanla müracaatta bulunmuştur.
(2) İSKİLİP’DE İŞ KAZASI
02 Eylül 2019 günü saat: 19.30 sıralarında Çomu köyünde faaliyet gösteren ..işçi olarak çalışan B.A.(1989-E) maden ocağının çalıştığı esnada kömür parçasının sol gözüne sıçraması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir.
(3) MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
02 Eylül 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren . isimli iş yerinde işçi olarak çalışan E.Y.(1980-E) kalıp yapma bölümüne demir parçası yerleştirdiği esnada demir parçasının sol elinin üzerine düşmesi sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir.
(4) ALACA’DA YÜKSEKTEN DÜŞME
02 Eylül 2019 günü saat: 18.20 sıralarında ‘mat köyünde ikamet eden N.Y.(1979-K) kendisine ait evin çatısına çıktığı esnada ayağının merdivenden kayması sonucu düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı şahıs sevk edildiği Alaca Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır.
(5) MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.Trf.Blg.)
02 Eylül 2019 günü saat:03.00 sıralarında Hamdiköy köyü mevkiinde Ankara istikametinden Çorum istikametine seyir halinde olan D.Ş.(1975-E) yönetimindeki . plakalı otomobil ile belirtilen mevkide dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu yolun sağ tarafta bulunan şararrıpole takla atması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.
(6) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA (J.TrfıBlg.)
02 Eylül 2019 günü saat:07.30 sıralarında Tuğcu köyü mevkiinde Sungurlu istikametinden Kızılırmak ilçesi istikametine seyir halinde olan L.S.(1975-E) yönetimindeki . plakalı otomobil ile belirtilen mevkie geldiği esnada dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu yolun sol tarafına takla atması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Yaralı sevk edildiği Sungurlu Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip ileri tetkik ve tedavi için Çorurrı Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır.
(7) SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (J.Trf.Blg.)
02 Eylül 2019 günü saat: 10.20 sıralarında Sungurlu Kaladere köy yolunun 25.nci km.sinde Sungurlu istikametine giden plakalı traktör ile karşı istikametten gelmekte olan . plakalı traktörün birbirine çarpmaları sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada plakalı araçta yolcu olarak bulunan Ö.K.(1947-E) ve B.K.(1959-E) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar sevk edildikleri Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın