Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 08 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

DODURGA’DA İŞ KAZASI
05 Temmuz 2019 günü saat: 07.00 sıralarında Alpagut Köyünde faaliyet gösteren . isimli iş yerinde işçi olarak çalışan M. T. (1994-E) isimli şahıs dengesini kaybederek düşmesi sonucu sol ayak bileğinden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Dodurga Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ jLÇE’DE İŞ KAZASI
05 Temmuz 2019 günü saat: 09.30 sıralarında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan i.K. (1997-E) isimli şahıs fırında çalıştığı esnada tuvalet taşının kırılarak sağ ayağının üzerine düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

OSMANCIK’TA KAZAEN YANGIN
05 Temmuz 2019 günü saat: 16.30 sıralarında Avlağı Köyünden A.D. isimli şahsa ait plakalı traktör kendisine ait arazide park halinde iken elektrik sistemindeki arızadan dolayı alev alarak yanarak kullanılamaz hale geldi. Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

BOĞAZKALE’DE KAZAEN YANGIN
05 Temmuz 2019 günü saat: 17.40 sıralarında Kaymaz Köyü Yazı mevkiinde bulunan elektrik trafosundan çıkan kıvılcımın kurumuş ekinleri tutuşturması neticesinde yangın çıktı. Olay yakınındaki vatandaşlar ve köylülerin yardımı ile yangın söndürüldü.

Olay yerine gelen Boğazkale itfaiye ekipleri tarafından soğutma işlemi yapıldı. Yangında 15 dönümlük buğday tarlası zarar gördü. Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
06 Temmuz 2019 günü saat: 02.45 sıralarında Çorum-Ankara Yolu üzerinde faaliyet gösteren isimli işyerinde işçi olarak çalışan j.K. (1987-E) isimli şahıs mermer taşını makinaya yerleştirdiği sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle taşı sağ el serçe parmağına düşürmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

ALACA’DA İŞ KAZASI
07 Temmuz 2019 günü saat: 14.00 sıralarında Karaçal Köyü mevkiinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde jşçj olarak çalışan Y. Y. isimli şahsın kullandığı iş makinasının arızasını tamir ettiği esnada elindeki anahtarın kaşına çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Alaca Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

KARGI’DA DİĞER KAZALAR
07 Temmuz 2019 günü saat: 20.00 sıralarında Güney Köyünde ikamet eden T. T.(2005-E) isimli şahsın motorlu testere ne odun kestiği esnada dikkatsizliği sonucu sol ayağından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Kargı Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

OSMANCIK’TA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
02 Temmuz 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Osmancık- Gümüşhacıköy karayolu üzerinde, Osmancık ilçesi istikametinden Gümüşhacıköy ilçesi istikametine seyir halinde olan E.A.(1964-E) isimli şahıs yönetimindeki elektrikli motosiklet Akören Köyü Hacıhasan mevkiine geldiğinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıkması sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde sürücü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanarak kendi imkânlarıyla Osmancık Devlet Hastanesine geldi. Yapılan ilk müdahalesinin ardından ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sevk edildi. Olayın 05.072019 günü saat:21.00 sıralarında öğrenilmesi ile bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

 İSKİLİP’TE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

06 Temmuz 2019 günü saat: 1300 sıralarında Çorum-iskilip karayolu üzerinde, Çorum ili istikametinden İskilip ilçesi istikametine seyir halinde olan C.K.(1977-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç Muşular köyü yakınlarında dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sol tarafındaki dereye girmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde araç sürücüsünde herhangi bir yaralanma meydana gelmemiş, araçta yolcu olarak bulunan Ş.K.(1976-E) isimli şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

İSKİLİP’TE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA 

06 Temmuz 2019 günü saat: 10.30 sıralarında çetmi köyü istikametinden İskilip ilçesi istikametine seyir halinde olan A.Y.(1972-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle karşı yönden gelmekte olan H.Ç.(1977-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç ile çarpışması sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde araç sürücüleri hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar kendi imkânları ile İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesine gelerek tedavi oldu.

Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
07 Temmuz 2019 günü saat: 14.00 sıralarında Çorum-Ankara karayolu üzerinde, Çorum ili istikametinden Ankara ili istikametine seyir halinde olan G.Ç.(1981-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç Koparan köyü yakınlarında dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sol tarafındaki bariyerlere çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kaza neticesinde araç sürücüsü ve araç da yolcu olarak bulunan D.Ç.(2004-E) isimli şahıslar hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Çorum’da 04.07.2019 günü saat:24.00’ den 07.07.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

 

01Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA, YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Kale Mah.Suçun Tarihi ve Saati:02.07.2019 günü saat:23.00 sıraları Mağdur/Şüpheli:A.A.Ö. Şüpheli:C.C.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki motosiklet ile şüpheli sevk ve idaresindeki aracın çarpışmaları neticesi mağdur/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, yapılan kontrolde mağdur/şüphelinin alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

02Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Mimarsinan Mah.Suçun Tarihi ve Saati:04.07.2019 günü saat:18.00 sıraları Mağdur/Şüpheli:A.C.D. Şüpheli:A.Ç.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile şüpheli sevk ve idaresindeki aracın çarpışmaları neticesi mağdur/şüphelinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

03Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Bahçelievler Mah.Suçun Tarihi ve Saati:04.07.2019 günü saat:19.55 sıraları Mağdur:H.D.K. Şüpheli-1:T.K. Şüpheli-2:B.K.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde şüpheliler sevk ve idaresindeki araçların çarpışmaları sonucu mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

04Suçun Türü:İŞ KAZASISuçun Yeri:Mimarsinan Mah.Suçun Tarihi ve Saati:05.07.2019 günü saat:15.00 sıraları Mağdur:A.A.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde ıspatulanın sol el başparmağının kesmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olupdüzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

05Suçun Türü:İŞ KAZASISuçun Yeri:Çepni Mah.Suçun Tarihi ve Saati:05.07.2019 günü saat:14.30 sıraları Mağdur:F.K.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde iş kazası sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olupdüzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

06Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Adnan Özejder Cad.Suçun Tarihi ve Saati:05.07.2019 günü saat:18.35 sıraları Şüpheli/Müşteki-1:E.E. Şüpheli/Müşteki-2:A.K.M.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde şüpheli/müştekiler sevk ve idaresindeki araçların çarpışmaları sonucu tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, karşılıklı davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

07Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Fatih Cad.Suçun Tarihi ve Saati:05.07.2019 günü saat:20.10 sıraları Şüpheli/Müşteki:B.C.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde şüpheli/müşteki sevk ve idaresindeki araç ile geri manevra yaptığı sırada park halindeki bir araca çarparak hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

08Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Bahçelievler Mah.Suçun Tarihi ve Saati:06.07.2019 günü saat:23.40 sıraları Mağdur:S.A.Q. Şüpheli-1:S.Q. Şüpheli-2:E.G.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde şüphelilerin sevk ve idaresindeki araçların çarpışmaları sonucu mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

09Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Çepni Mah.Suçun Tarihi ve Saati:06.07.2019 günü saat:14.15 sıraları Mağdur:Ü.C.E. Müşteki-1:H.E. Müşteki-2:M.E. Müşteki/Şüpheli-1:Ö.E. Müşteki/Şüpheli-2:Ö.Ç. Şüpheli/Müşteki:A.E.

OLAYIN ÖZETİ                        : Olay günü ve saatinde şüpheli/müşteki sevk ve idaresindeki Tır ile müşteki/şüphelilerin sevk ve idaresindeki araçlara çarpması sonucu tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, karşılıklı davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

10Suçun Türü:İŞ KAZASISuçun Yeri:Örnekevler Mah.Suçun Tarihi ve Saati:04.07.2019 günü saat:13.40 sıraları Müşteki:Z.C. Şüpheli:T.Ö.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde müştekinin çalıştığı işyerinde ayağının kayması sonucu merdivenden kayarak ayağından hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

11Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Bahçelievler Mah.Suçun Tarihi ve Saati:07.07.2019 günü saat:11.30 sıraları Mağdur:Y.S. Şüpheli-1:A.B. Şüpheli-2:A.S.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde şüphelilerin sevk ve idaresindeki araçların çarpışmaları sonucu mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

12Suçun Türü:İŞ KAZASISuçun Yeri:Ankara YoluSuçun Tarihi ve Saati:07.07.2019 günü saat:10.30 sıraları Mağdur:E.D.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde yaklaşık 1 metre yükseklikten düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olupdüzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

13Suçun Türü:İŞ KAZASISuçun Yeri:Çepni Mah.Suçun Tarihi ve Saati:06.07.2019 günü saat:08.00 sıraları Mağdur:S.Y.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde sol el orta parmağının motosiklet zinciri arasına sıkışması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olupdüzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

14Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Ulukavak Mah.Suçun Tarihi ve Saati:07.07.2019 günü saat:18.30 sıraları Mağdur-1:C.A. Mağdur-2:E.Y.A. Mağdur-3:A.C.A. Müşteki:C.A. Müşteki/Şüpheli-1:E.A. Müşteki/Şüpheli-2:C. E. Şüpheli/Müşteki-1:M.O.E.A. Şüpheli/Müşteki-2:Ö.B.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idarelerindeki araçların karıştığı zincirleme kazada, mağdurlar ve müştekinin yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

15Suçun Türü:İŞ KAZASISuçun Yeri:Buharaevler Mah.Suçun Tarihi ve Saati:06.07.2019 günü saat:11.10 sıraları Mağdur:B.B.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalışmış olduğu işyerinde bayılıp düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olupdüzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

16Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASISuçun Yeri:Çarşı Mah.Suçun Tarihi ve Saati:07.07.2019 günü saat:14.25 sıralarıDavacı:K.H. Mağdur:M.G.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde mağdur çalışmayan aracını vurdurmak istediği esnada çalışmayan aracın frenlerinin tutması üzerine ağaca çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olupdüzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın