Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum Gazeteciler cemiyetinden vali Çiftçi’ye ziyaret.

Çorum Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Vali Mustafa Çiftçi’ye makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Vali Çiftçi’ye Çorum basını hakkında bilgiler veren Cemiyet Başkanı Şevket Erzen, Çorum Belediyesi’nin katkıları ile Veli Paşa Konağı’nda oluşturulacak Basın Müzesi için gerekli materyallerin sağlanması konusunda destek istedi.

BASIN MÜZESİ İÇİN DESTEK SÖZÜ
Vali Çiftçi ise Basın Müzesi’nin kentimizin köklü basın geleneğinin geleceğe aktarılmasında çok önemli bir işlevi üstleneceğine ve kentin tanıtımına da büyük bir katkı sağlayacağına inandıklarını dile getirdi.
Basın Müzesi oluşumundan övgüyle söz eden Vali Çiftçi, bu anlamlı oluşuma Çorum Valiliği olarak gereken materyal desteği vereceklerinin sözünü de verdi.
Vali Çiftçi, nezaket ziyaretinden dolayı Cemiyet Başkanı Erzen ve yönetimine teşekkür ederken, çalışmalarında başarı ve kolyalıklar diledi.
26 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilen olağan kongrede yeniden Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Şevket Erzen’in öncülüğündeki ziyarete Başkan Yardımcısı Bülent Özkaleli ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Özdemir, Taner Şimşek, Mustafa Külcü, Mustafa Burak Yalçın, Bilal Çevrim ve Nihat Karalar katıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın