Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Ceylan, Masa Tenisi Takımını Ziyaret Etti.

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan Türkiye ikincisi olan Çorum Spor İhtisas Kulübü Masa Tenisi Takımı ziyaret etti.
Ceylan’a bu ziyaretinde İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Başkan Yardımcısı Şevket Şakar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer eşlik etti.
Ceylan, Masa tenisinde 1. ligde mücadele eden sporcu ve Antrenörü Mesut Kuşgözü tebrik etti.
Ceylan, Antrenörü Kardeşimiz Sn Mesüt Kuşgöz ve Siz değerli evlatlarımızın her zaman destekçisi olmak ve imkan sağlamak bizim asli görevimizdir.

Spor ihtisas Çorum Takımımız, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2020- 2021 Suzan Özbek sezonunda 18 takım arasından 2. lig Türkiye 2.’si olup, 1. lige yükselmeye hak kazanan sporcu evlatlarımızın kazanmış oldukları kupayı tarafımıza hediye etmeleri bizleri onure etmiştir.
Sizler ileride abileriniz ve ablalarınız gibi A Milli takımda yer alarak Ay Yıldızlı Bayrağımızı Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Oyunlarında göndere çektirerek İstiklal Marşı’mızı okutturup hem Çorum’umuzun hem de Türkiye’mizin ve bizlerin gururu olacaksınız gözlerinizde o ışığı görüyorum.
Başta Antrenör Kardeşimiz Mesut Kuşgöz olmak üzere sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamı diliyorum.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın