Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

CEYLAN BİR ENGELLİNİN DAHA DUASINI ALDI

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, engelli bir vatandaşa daha tekerlekli sandalye temin ederek hayır duasını aldı.
Çorum’un tüm sorunlarının takipçisi olduğu gibi kendisine gelen şahsi talepleri de geri çevirmeyerek yerine getirmek için büyük çaba sarfeden Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, özellikle de engelli ve çocukların talebine büyük özen gösteriyor.
Şu ana kadar 10’larca engellinin talebini yerine getiren Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a son olarak da Ulukavak Mahallesi sakinlerinden Saniye Taştan, akülü tekerlekli sandalye talebini iletti.
Ceylan da bu talebi yerine getirerek Mahalle Muhtarı Hanefi Özdemir aracılığı ile Saniye Taştan’a akülü tekerlekli aracını teslim etti.
Mahalle Muhtarı Hanefi Özdemir, Saniye Taştan’ı evinde ziyaret ederek akülü aracını verirken, Saniye Taştan’ı Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ile telefondan görüntülü olarak görüştürdü.  Saniye Taştan, Milletvekili Ceylan’a gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür etti. Saniye Taştan, “ayrıca Cumhurbaşkanımızdan da sizlerden de Allah razı olsun hepimize duacıyız” dedi.
Muhtar Hanefi Özdemir de mahalle sakini adına gösterdiği duyarlılıktan dolayı Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a teşekkür etti. Muhtar Özdemir, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’a da selamlarını iletmelerini isteyerek, her daim duacısı olduklarını kaydetti.

Milletvekili Ceylan ise, “Birinden alabileceğin en güzel hediye, duadır. Ulukavak Mahallemizde yaşayan Saniye Taştan Teyzemizin Akülü Sandalye talebini gerçekleştirerek hayır dualarını aldık. Allah, Şâfi sıfatıyla acil şifalar versin. Sizlere hayırlı, sağlıklı ve sıhhatli uzun ömür versin” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın