Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Ceylan, Aşgın Ve Ahlatcı Birlikte Sahada

AK Parti AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ile birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.
TBMM’nin çalışmalarına ara vererek 1 Ekim’e kadar tatile girmesinin ardından
Çorum’a gelen Ceylan, İl Başkanı Ahlatcı ve Belediye Başkanı Aşgın ile birlikte Bahçelievler Mahallesi Pir Baba Parkı Belediye Sosyal Tesisleri’nde bulunan vatandaşlarla görüştü. Vatandaşların çay sohbetine dahil olan Ceylan, Ahlatcı ve Aşgın, hem hal-hatır sordular, hem de çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundular. Ceylan ve beraberindekiler daha sonra ise gece gündüz demen memleketin huzuru için görev yapan polis memurlarıyla görüştü.
Yavruturna Mahallesi’nde faaliyet gösteren bazı esnafları da ziyaret eden Milletvekili Ceylan ve beraberindeki heyete İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş da dahil oldu. Milletvekili Ceylan, Yavruturna Mahallesi Tekel Sokakta faaliyet gösteren bir kıraathaneye de uğrayarak oyun oynayan gençlerle sohbet etti.
Ceylan, Çorum Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Konserleri etkinliğine de katıldı. İl başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş ve programın ev sahipliğini yapan Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ile Çorumlu Sanatcı Cemalettin Kurtoğlu’nun konserini dinleyen Milletvekili Ceylan, konserin ardından da alanı dolduran vatandaşlarla hasbihal etti.
Kaynak: habercim19
Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın