Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Azime Çiftçi Alaca İlçesinde Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu.

Vali Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, Alaca Özel Eğitim Okulu’nun 4006 Bilim Fuarının açılışına katılarak, öğrenciler tarafından sergilenen eserleri izledi. Bilim fuarı ve gösterilerin hazırlanmasında emeği bulunan tüm idareci, öğretmen, veliler ve öğrencileri tebrik etti.

Alaca İlçe Müftülüğüne bağlı Kaleli Yatılı Kız Kur’an Kursunda, Şehidimiz Halil İbrahim Aygül ismini taşıyan kütüphaneyi ziyaret eden Azime Çiftçi, ünlü yazarların şehidimiz adına imzalanan kitapları ve gençlere okuma sevgisini aşılamasıyla tanınan eğitimci yazar Sinan Yağmur’un kütüphanemiz için imzalamış oldukları kitapları kütüphanemize kavuşturmalarından dolayı Emin Kitap Kırtasiye sahibi Yahya İnceyılmaz’a öğrenciler adına teşekkürlerini ilettiler.

Ünlü yazarların imzalı eserlerini kütüphanelerinde görmekten mutluluk duyan öğrenciler, Azime Çiftçi ve Emin Kitap Kırtasiye Sahibi Yahya İnceyılmaz’a teşekkür ederek mutluluklarını ifade ettiler.

İlçe ziyareti kapsamında son olarak Anadolu İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Azime Çiftçi burada öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek okul idarecilerinden bilgiler aldıktan sonra Alaca ilçesinden ayrıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın