Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

AK Partili Damat, CHP’li Gelin!

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Alagöz’ün oğlu Muhammed Sait Emre Alagöz, CHP Oğuzlar Belediye Meclis Üyesi Büşra Karanfil ile evlendi.
Çorum’da hem siyaset, hem de spor camiasından uzun yıllardan beri hizmetlerde bulunan Mali Müşavir Mustafa Alagöz, oğlunu evlendirdi.
Güldane-Galip Karanfil’in kızı CHP Oğuzlar Belediye Meclis Üyesi Büşra Karanfil ile Sibel-Mustafa Alagöz çiftinin oğlu Emre Alagöz’ün düğün merasimi Oğuzlar’da kına gecesi ile başladı, Çorum’daki nikah ve düğün töreni ile sona erdi.
Armina Otel’de yapılan düğüne Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, 19. Dönem Çorum Milletvekili Adnan Türkoğlu, Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş ile çok sayıda davetli katıldı.
Gelinin CHP’li, damadın AK partili olması nedeniyle her iki partilileri bir araya getiren düğünde genç çiftin nikahını ise Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın kıydı. AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ile eski Milletvekili Adnan Türkoğlu da nikah şahitliğini yaptı.
Çorum Yaşam, Alagöz ve Karanfil Aileleri kutlar, genç çifte ömür boyu mutluluklar diler.
Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın