Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Adım Atılmadık Mahalle, Çözüme Ulaşmamış Sorun Kalmayacak.

Ak parti Çorum Merkez İlçe Başkanı  Erhan AKAR, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ nın 2023 seçim hedefleri doğrultusunda Çorum’da bulunan bütün mahalle teşkilatlarıyla bütünleşerek çalışmalara hızlı bir şekilde devam ediyor.


Akar, “ Adım atılmadık hiçbir mahalle, sorunları dinlenmemiş hiçbir vatandaşımız ve çözüme ulaşmamış hiçbir sorun kalmayana kadar tüm mahalle teşkilatlarımız ile geceli gündüzlü var gücümüzde çalışacağız” ifadesinde bulundu.
Akar, Mahalle başkanları ve teşkilat üyeleri ile Çorum merkezde ve merkez köylerde gelecek planları için toplantılar yapıldığını dile getirdi.
Mahallelerimizdeki sorunların giderilmesiyle alakalı bilhassa mahalle başkanlarımıza mahallelerdeki sorunların birebir kendisine iletilerek çözüm odaklı bir anlayış getirileceğini söyledi.
Erhan Akar, Şehrimiz adına küçük ve büyük atılacak adımların hepsinin önemli olduğunu söyleyerek hizmet sektörünün en küçüğünden en büyüğüne kadar önemli olduğuna işaret ederek amaçlarının toplumun her kesimini kucaklamak olduğunu ifade etti..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ nın 2023 seçim hedefleri doğrultusunda, Pandemi sonrası Mahalle toplantılarımıza Yeniyol, Karakeçili, Buhara evler ve  Üçtutlar mahallelerimiz ile istişare toplantılarımızı gerçekleştirerek başladık.
Diğer mahallelerimiz ve köylerimizle istişare ve toplantılarımıza devam edeceğiz.  “Halka hizmet Hakka hizmettir” sözünü benimseyerek Pandemi öncesi çalışmalarımızdan daha hızlı ve daha organize bir şekilde günün şartlarına göre en yoğun ve tempolu bir şekilde çalışmalarına gece, gündüz demeden devam edeceklerini kaydetti..

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın