Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Vali Mustafa Çiftçi’nin Kurban Bayramı Mesajı

Çorum valisi Mustafa Çiftçi, Kurban Bayramı mesajı yayımladı.
Vali Mustafa Çiftçi’nin kurban bayramını idrak, rahmet ve berekete işaret ettiği mesajında;  Bayramlar, millet olma bilincinin en üst seviyede yaşandığı; sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının hâkim olduğu; ihtiyaç sahiplerinin, kimsesizlerin, yaşlıların ve hastaların hatırlandığı; birlik ve beraberlik ruhunun bizi birbirimize yakınlaştırdığı müstesna günlerdir.

Bizler bir Kurban Bayramı’nı daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereket ikliminde buluşmaktayız. İnşallah hepimiz bu güzel bayramın manevi atmosferinden nasibini alanlardan oluruz.
Bugünlerde birbirimize gönül kapılarımızı açarken, aile büyüklerimizin hayır dualarını almalı; gözlerimizin nuru, evlerimizin neşesi olan çocuklarımızı sevindirmeli; öksüzleri, yetimleri, garipleri de unutmamalıyız.
Bayram münasebetiyle trafiğe çıkacak tüm vatandaşlarımızın, trafik kurallarına riayet ederek varacakları yerlere emniyetle ulaşmalarını ve sevdikleri ile birlikte neşeli ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni eder; bayramın feyizli ikliminin tüm gönüllere, hanelere, ilimize, ülkemize ve İslam âlemine huzur ve mutluluk getirmesini niyaz ederim.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın