Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

TÜRĶİYE’NİN MİNİ ARAMA MOTORU, YETİTA TÜRK DIZİN YAYINDA!

Türkiye’nin Mini Arama Motoru, Yetita Türkçe Dizin Yayında!
Uzun zamandır çalışmalarına devam edilen ve Teknofest ile projeye hız verilen Yetita Türkçe Dizin Sitesi nihayet yayın hayatına başladı.
Yetita, web sitelerin arama sonuçlarına hızlı ve en alakalı cevapları veren bir dizin sitesidir. En önemli özelliği ise arama sonuçlarında reklamlı olarak gösterim yapmasıdır.
Arama motoru ve dizin arasındaki fark nedir?
Arama motoru bir web sitesinin tüm sonuçlarını alarak size en iyi sonucu sağlar, Dizin ise web sitelerinin anasayfa linklerini kullanıcıların girdiği ve yönetim kontrolünde sonra onaylandığı, arama sonuçlarının ise size sunulduğu bir tür mini arama motorudur. Yetita mini arama motoru ise hiçbir yerden APİ almayarak kendi datasını oluşturmaktadır.
Domain otoritesi yüksek ve blog sayfası ile kendisini besleyen, bu süreçte ise sadece eklenen siteleri gösteren Yetita, dizin sitelerinde bir ilki başararak yatırım aldı.
İçerisinde reklam verme platformu olan ve 3 dk. da sitenizi ekleyebileceğiniz ve aynı zamanda reklam verebileceğiniz bir sistemi mevcuttur.
Ayrıca Do-follow link çıkışı sağlanmaktadır. Sitenizin hem üst sıralarda kalmasını sağlar, hem de kendi içerisinde dönen reklamlarınız ile size müşteri bulur.
Yetita Dizin Nedir?
Web sitelerinin kullanıcılar tarafından eklendiği, yöneticilerin kontrollerinden sonra onaylandığı ve arama algoritmasının bulunduğu tamamen özgün bir web dizinidir.
Türk yazılımcıların geliştirdiği, tüm cihazlara uyum sağlayan özel bir tasarıma sahip olan ve kullanıcıların sitesi ekleyerek ayrıca reklam verebildikleri bir platformdur.
Yazılımı, tasarımı ve kurgusu tamamen özgündür ve kendi datasını sağlayarak her gün bu datayı büyütmektedir.
Sizde destek olmak ve bu platformda yer almak için sahip olduğunuz yada yönettiğiniz web sitelerini ekleyebilirsiniz.

Yetita Mini Arama Motoru
Akılda Kalmaz Dizinde Kalır!
E-Posta: [email protected]
Web: www.yetita.com

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın