Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Onan, “ATATÜRK” ortak değerdir, Namert ve nankörler bunu anlayamaz.

MHP Çorum merkez ilçe başkanı Ertuğrul Onan gündeme bomba gibi düşen ve ağır hakaret içeren sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Ak parti meclis üyesi Reşit Keleş’e tepki gösterdi.

Mhp çorum merkez ilçe başkanı ertuğrul onan’ın ak parti belediye meclis üyesi reşit keleş’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara cevaben yaptığı basın açıklamasında, Atatürk,Türk milletinin ortak değeri, kurucu kahramanı, rahmetle ve minnetle andığımız büyüğümüzdür. Namert ve nankörler bunu anlayamaz.

Mhp merkez ilçe başkanı onan: – atatürk, türk milletinin ortak değeri, kurucu kahramanı, rahmetle ve minnetle andığımız büyüğümüzdür. Namert ve nankörler bunu anlayamaz”  “müslüman, elinden ve dilinden emin olunandır ve ne mutlu emin  olanlaradır. Ya emin gibi görünüp zelil olanlara ne diyeceğiz? Atatürk,
türk milletinin ortak değeri, kurucu kahramanı, rahmetle ve minnetle andığımız büyüğümüzdür. Namert ve nankörler bunu anlayamaz.
Yerleşmiş aşağılık duygusu bulunanlar tarihi devamlı tahrip, hakikatlere de sürekli taarruz ederler. Çünkü onlar günahın ta kendileridir.” atatürk’e dil uzatanların yediği içtiği haram esip savurduğu haysiyetisizliktir.

Tarihte husumet kazısı yapmak, kutuplaştırıcı bilirkişilik taslamak cahillik değilse düşmanlık sevindiren vatan hainidir. Buradan sesleniyorum türk tarihinden çirkin elinizi çekin zehirli dilinizi kesin. İkinci abdülhamit ve gazi mustafa kemal türk tarihinin şerefli ve iftihar ettiğimiz iki yüzüdür. Mustafa kemal’e ithamlarda bulunanlar bilmeli ki yalan ve iftira bumerang gibi geri dönecektir. Alçakça ithamlarla atatürk’ü gözlerden ve gönüllerden düşürecek sanan varsa ya zekaları kurumuştur ya da insanlıkları kaybolmuştur.

Gazi mustafa kemal yalnızca hisleri, heyecanı ile değil aynı zamanda akıl, sabır, strateji, denge ve milli değerlerle hareket etmiş ve hedeflerine ulaşacağına inanmış bir liderdir.

Geçtiğimiz günlerde ak parti belediye meclis üyesi olan bir zat sosyal medya hesabından atatürk’e karşı hakaret ve küfür dolu paylaşımı şehrimizde kaos yaratmıştır.

Her ne kadar çıkıp özür dilesen de !

Atatürk’e dil uzatman bir kere harcın ve haddin değildir.”sen kim atatürk’e hakaret kim? Gazi mustafa kemal atatürk zerre kırıklığı olmayan bir inanmışlıktadır. Peki, sen hiç aynaya bakarak kendini tarttın mı? Atalar boşuna söylememiş: aç koyma hırsız olur, çok söyleme yüzsüz olur, çok değme arsız olur.ey ismini bile anmayacağımız zat sen bunlardan hangisisin?
Yusuf has hacib diyor ki: ‘terbiyesiz kişiden uzak dur, kaç, terbiyeli kişiye benden bin alkış.’ terbiyesizden kaçmayacak, maskesini indireceğiz. Aklına estiği zaman bir yazı yazayım diyen karakter zaafının, atatürk’ün ismini ömrün boyunca aklından çıkaramayacağın günler yakındır.

Yusuf has hacib yine şunu söylemiş, ‘dinginlik ve tevazu aklın tavrıdır, akılsız insanlar tümden yılkıdır.’ yılkıdan adam çıkmaz, ahlak görülmez.
Hafıza kayıtlarımızdan çoktan düşmüş bu zat özel notunu aynen iade, kendisini de layık olduğu yokluk ve hiçliğe havale ediyoruz.”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın