Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

KENAN ŞAHİN KADINLARI UNUTMADI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle MHP Kadın Kolları tarafından eğlence programı düzenlendi. Altınkaya Arena Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe ilgi yüksek oldu.
Etkinliğe MHP İl Başkanı Arslan Kaynar’ın yanı sıra Çorum MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Kadın Kolları Başkanı Fatma Sever, İl Genel ve Belediye meclis adayları ile ilçe belediye başkan adayları ve çok sayıda davetli katıldı.
İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan etkinlikte Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin’in yapmış olduğu çalışmalar slayt eşliğinde gösterildi.
Ardından MHP İl Başkanı Arslan Kaynar yaptığı konuşmada kadın elinin değdiği her yerde bir güzellik ve zarafet olduğunu dile getirdi. Yıllardan beri bilimden sanata spordan edebiyata siyasetten çalışma hayatına kadar hayatın her alanında kadınların büyük çaba ve başarılarına şahit olunduğunu dile getiren Kaynar, “Kadınlarımızın sosyal ve ekonomik hayatın içinde eşit onurlu ve saygın bir yeri olması gerekir. Bunun artmasında da hepimize büyük görevler düşmektedir. Evinde anne olan işyerinde çalışan toplumda saygın bir fert olan kadınlarımızın ülkemizin toplumsal birliği ve dirliği için hayati rolleri vardır. Gelecek nesillerin yetişmesinde çok önemli bir yeri olan ve sevgiyi nezaketi inceliği öğreten yine kadınlardır” dedi.
Çorum MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin ise tüm kadınların gününü kutladı ve MHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Sever’e günün önem anlamını belirten çiçek takdim etti.
MHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Sever’in konuşmasının ardından kadınlar bu özel günde gönüllerince eğlendi.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın