Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

KAMU-SEN’den anlamlı hediye

Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Temsilciliği tarafından yeni Çorumspor’a kutlama ziyareti gerçekleştirildi.
Kamu-Sen Çorum İl Temsilcisi Selim Aydın ve diğer yönetim Kurulu Üyeleri de Kulüp Başkanı Fatih Özcan’ı ziyaret ettiler.


Kamu-Sen Çorum İl Temsilcisi Selim Aydın, elde edilen başarıdan dolayı başta kulüp başkanı olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Kamu-Sen Çorum İl Temsilciliği olarak Yeni Çorumspor’un her zaman yanında olduklarına işaret eden Aydın, bundan sonraki süreçte de şehrin büyük özlemlerine son verecek başarıların devam edeceğine inançlarının tam olduğunu söyledi. Kulüp Başkanı Fatih Özcan’ın makamında gerçekleşen ziyaretlerde Sportif Direktörümüz Hamit Işık, Kulüp Menajerimiz Oğuzhan Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyemiz Salim Koldaş da yer aldırlar.
Kamu-Sen Çorum İl Temsilcisi Selim Aydın, bugün yaptıkları ziyarette Kulüp Başkanı Sayın Fatih Özcan’a çok anlamlı bir hediye takdim etti. Kulüp Tesislerinde gerçekleşen ziyarette Aydın, içerisine Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafı yerleştirilmiş ve Türkiye Cumhuriyeti yazısıyla çevrili Türk Bayrağı tablosu hediye etti. Kulüp Başkanı Sayın Fatih Özcan , Aydın’ın hediye ettiği tablonun kendisi için çok anlamlı ve güzel bir hediye olduğuna dikkat çekti.Özcan , İl Temsilcisi Selim AYDIN’A anlamlı jestinden dolayı teşekkür ederek, odasının en güzel yerine asılması talimatını verdi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın