Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

CANCİĞER KEBAP

5.00
  1. TURİZM
  2. »
  3. Restoran - Fast Food
  4. » CANCİĞER KEBAP
Açıklama:

İşletmeciliğini  Ömer Ceylan, Murat Durakoğlu ve eski Ülkü Ocakları İl Başkanı Ahmet Hattab İmal’ın yaptığı Canciğer Kebap, Çorum halkının hizmetine girdi.
Ulukavak mahallesi Söğütlü evler 2.cadde Çevre yolu Bulvarı numara 1/1 (Hışıroğlu Leblebi) adresinde hizmete giren Canciğer Kebap, aklınızı başınızdan alacak lezzetleri ile Çorum halkını bekliyor.
Profesyonel ekip ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Çorum halkının damak tadına hitap eden enfes lezzetlerin bulunduğu Canciğer Kebap, nezih ortamı ile müşterilerine otantik ortamda yemek imkanı sunuyor.
Çevre yolunda Canciğer Kebap adında bir mekan açtıklarını belirten işletme sahiplerinden Ahmet Hattab İmal, “Çevre yolu tesisimizde ailenizi ve sevdiklerinizi lezzetli bir tatile çıkarmak, özgün kahvelerimizi doğal aşılanmamış haliyle kahve ağaçlarından fincanlarınıza doldurarak ruhunuzu dinlendirmek, toplantı ve şirket organizasyonları, geniş iç ve dış mekanıyla bir çok organizasyonu gece ve gündüz ağırlayarak iş yerindeki konforu, evdeki huzuru vermek için Çorum halkının hizmetine girdik.” dedi Müşterilere otantik bir ortamda aileleri ile birlikte keyifli dakikalar geçirebilecekleri bir mekan hazırladıklarını aktaran İmal,
yöresel lezzetlerin yanı sıra özgün kahve çeşitleri ile de en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi. Bütün ürünlerin helal kesim ve günlük taze ürünler olduğunu belirten İmal,
Kuzu ciğer şiş,
Kuzu et şiş,
Adana Kebap,
Kanat, ızgara çeşitleri ve Canciğer Kebap’a özgü spesiyal lezzetleri tatmak isteyen herkesi Canciğer Kebap’a davet etti.

Kategoriler:      
Etiketler:                           
İletişim Bilgileri
Ulukavak Mahallesi, Çevre Yolu Bulvarı, Çorum Merkez/Çorum, Türkiye, Merkez, Çorum
(0364) 777 02 70

Cevap Bırakın

İlan sahibine ileti gönder