Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Etkin’Den Görkemli Veda!

Çorum’da özel eğitim kurumları arasında son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Etkin Bilim, 2018-2019 öğretim yılını görkemli bir veda programı ile noktaladı.

Mustafa İlbaş’ın kurucusu olduğu Etkin Bilim Eğitim Kurumu, oldukça yoğun geçen yılı başarılı bir şekilde tamamlamanın haklı gururunu öğretmen ve öğrencileri ile bir veda programı düzenleyerek taçlandırdı.

Kurucu Müdürü Mustafa İlbaş, kurum yöneticileri ve öğretmenler ile öğrencilerin katıldığı program Anitta Otel’de gerçekleştirildi. İftar yemeği ile başlayan programda daha sonra kurucu Mustafa İlbaş, bir konuşma yaparak, bir yılı değerlendirdi. Kısa süre içerisinde Etkin Bilim olarak Çorum’da önemli bir noktaya gelmelerinde katkı sağlayan başta mesai arkadaşları ve öğretmenler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eden Mustafa İlbaş, önümüzdeki yıllarda daha başarılı hizmetler sunabilmek için daha çok çalışacaklarını vurguladı. İlbaş, yeni eğitim-öğretim yılında kurum olarak bir takım yeniliklerinin olacağını da müjdeledi.

Önümüzdeki günlerde sınava girecek olan öğrencilere başarılar dileyen Mustafa İlbaş, öğrencilere sınavlarda dikkat etmeleri hususları da anlatarak, çeşitli tavsiyelerde bulundu.

İlbaş’ın konuşmasının ardından da öğretmen ve öğrencilere sertifikalar verildi.

Program, günün anısını simgeleyen ve anı ölümsüzleştiren hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın