Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

DEVA PARTİSİNDEN TSO VE ÇESOB ZİYARETİ.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Çorum İl Teşkilatı Çorum Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (ÇESOB) Çorum Ticaret Sanayi Odası’na ziyarette bulundu.

DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu, Çorum Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür’e ve Çorum Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’a Genel Başkanları Ali Babacan’ın da selamlarını iletti.

Ziyarette sırasında, kapısına kilit vurulan esnafın, girdi maliyetleri yükselen sanayicinin, işsizlikten kıvranan gençlerin, çocuğuna istediğini alamayan çalışanın, hukuka güvenmeyen toplumun, 18 yılda 17 kez değişen çarpık ve dikiş tutmayan eğitim sisteminin sorunları ile ilgili istişare yaptıklarını açıklayan Vargeloğlu, partisinin bu konularda ürettiği çözüm önerilerini taraflara anlattı.

Gür ve Başaranhıncal’ın anlattıkları parti programlarını ilgiyle dinlediğini belirten Vargeloğlu,” sıcak ve samimi bir toplantı ortamı oluşturan sayın STK başkanlarına, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın