Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da meydana gelen asayiş olayları

Çorum’da 09.07.2019 günü saat:24.00’ den 10.07.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

 

01 Suçun Türü : İŞ KAZASI
Suçun Yeri : Gülabibey Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 08.07.2019 günü saat:17.00 sıraları
  Mağdur : E,E,

OLAYIN ÖZETİ               :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı iş yerinde soda kolisinin başına düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

02 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Gülabibey Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 10.07.2019 günü saat:07.50 sıraları
  Mağdur : E.Ö.
  Şüpheli/Mağdur : Ö.B.

OLAYIN ÖZETİ               :  Olay günü ve saatinde şüpheli/mağdur sevk ve idaresindeki elektrikli bisikleti ile çarptığı mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, mağdurun olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

03 Suçun Türü : ZEHİRLENME
Suçun Yeri : Sunguroğlu Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 06.07.2019 günü saat:20.00 sıraları
  Müşteki : M.Ç.

OLAYIN ÖZETİ               :  Olay günü ve saatinde mağdurun fazla içtiği alkolden zehirlendiği,  kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

04 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Fevzi Paşa Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 10.07.2019 günü saat:20.00 sıraları
  Müşteki : E.Ö.
  Şüpheli : V.D.

OLAYIN ÖZETİ               :  Olay günü ve saatinde müşteki ve şüphelinin sevk ve idarelerindeki motosiklet ve aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada, motosiklet sürüsünün yaralandığı, tarafların birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

05 Suçun Türü : YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri : Güney Mah.
Suçun Tarihi ve Saati : 10.07.2019 günü saat:18.45 sıraları
  Mağdur : M.K.
  Müşteki : S.K.
  Şüpheli : O.C.

OLAYIN ÖZETİ               :  Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki aracı ile çarptığı mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müştekinin olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 11 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
10 Temmuz 2019 günü saat: 1 1 .30 sıralarında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan RÇ.(1960-E) isimli şahsın spiral makinası ile çalıştığı esnada sağ ayağından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

DODURGA’DA İŞ KAZASI
10 Temmuz 2019 günü saat: 09.30 sıralarında Alpagut köyünde faaliyet gösteren isimli İşletmesinde işçi olarak çalışan M.U. (1977-E) isimli şahıs dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle konver makinasına sağ elini sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Dodurga Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
10 Temmuz 2019 günü saat. 15.30 sıralarında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren iş yerinde işçi olarak çalışan M.S. (1995-E) isimli şahsın çalıştığı esnada sağ elinden yaralanması neticesınde hayati tehlikesi olmayacak şeklide yaralandı.

Yaralı şahıs Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
10 Temmuz 2019 günü saat: 17.30 sıralarında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan Ş. T. (1977-E) isimli şahsın çalıştığı esnada taşıdığı demir malzemelerin sağ ayağına düşürmesi neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şeklide yaralandı.

Yaralı şahıs Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
10 Temmuz 201 9 günü saat: 18.30 sıralarında Çorum-Ankara Karayolu Ahilyas köyü mevkiinde, Ankara ili istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde olan Y.Y (1984-K) isimli şahıs yönetimindeki plakalı aracın arkasında yolcu olarak bulunan M.E.Y, (2014-E) isimli çocuğun Y. Y.’ya seslenmesi ile arkasını dönen sürücü aracı ile yoldan çıkması sonucu kaza meydana geldi.

Olayda araç sürücüsü ve yolcu M.E.Y. isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
10 Temmuz 2019 günü saat: 12 30 sıralarında Küçükdona köyü mevkiinde, M K.(1949-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç Alaca istikametinden Yozgat ili istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan tarlaya devrilmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araçta yolcu olarak bulunan Y.K.(1953-K) ve H.Ç. 1982-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

KARGI’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
10 Temmuz 2019 günü saat: 18.10 sıralarında Yeşilköy köyü mevkiinde, Ş.D.(1983-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı motosiklet ite Çakırlar Köyüne seyir halinde iken havanın yağışlı olması nedeni direksiyon hâkimiyeti kayıp etmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada sürücü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın