Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da güzel işler yapmaya devam edeceğiz

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çölyak Derneği tarafından hayata geçirilen “Glutensiz Mutfak Uygulamaları” projesi tanıtımına katıldı.
İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nca kabul edilen proje kapsamında dernek tarafından oluşturulan Glutensiz Mutfak’ta 30 kursiyere glutensiz yiyecek yapımı için alanında uzman şef ve şef yardımcıları tarafından eğitimler verilecek. Projenin tanıtımı gerçekleştirildi.

Törende konuşan AK Parti Çorum milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, sivil toplum kuruluşlarının her zaman emrinde olduklarını belirtti.
Sivil toplum kuruluşları tarafından geliştirilen tüm projelerde üzerine düşeni yapmaya hazır olduğunu anlatan Ceylan, “Bir önceki projemizin Türkiye’ye örnek olması hem sizin için hem de bizler ve Çorum için gurur verici. Siz proje yapmaya devam edin, biz de desteklemeye devam edelim. Bu süreçte Valimize, Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Çorum’un tüm sorunları ile dertlenen, tüm sivil toplum kuruluşlarının dertleri ile dertlenen bir belediye ekibimiz var. Çorum’da güzel işler yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Çorum Çölyak Derneği Başkanı Fatma Müjgan Demir ise, projelerinin kabul edilmesini sağlayan ve kendilerine her zaman destek olan AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan başta olmak üzere Vali Mustafa Çiftçi, milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu’ya, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’ya teşekkür etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın