Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum Geceyi Böyle Yaşadı.

Şampiyon Yeni Çorumspor, Çorum’da büyük bir coşkuyla karşılandı.
2. Lige yükselme play-off finalinde Serik Belediyespor’u penaltılarla geçerek şampiyon olan Çorumspor, geceyi maçın oynandığı Adana’da geçirdi. Öğle saatlerinde yola çıkan Kırmızı-silahlılar, saat 21.00’de Çorum’da oldu. Üstü açık bir otobüs ile kent merkezine gelen şampiyon takımın başkan, yönetici, teknik heyet ve futbolcularını Abide Kavşağından itibaren taraftarlar karşıladı.

Meşaleler yakarak şampiyona sevgi gösterisinde bulunan taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle otobüs saat kulesine güçlükle ilerleyebildi.
Saat Kulesi meydanında ise, coşku zirve yaptı.


Havai fişek gösterileriyle karşılanan şampiyon takım, taraftarıyla bütünleşti. Tezahüratlar ve marşlar eşliğinde saatlerce eğlenen kırmızı-siyah renklere gönül verenler, Kemal Bolat’ın kendine özgü sunumu ile renk kattığı gecede şampiyonluk sevincini doyasıya yaşadılar. Geceye damga vuran ise, Kulüp menajeri Oğuzhan Yalçın’ın bestelediği “Birlik Marşı” oldu. Otobüs hoparlöründen seslendirilen marşa taraftarlar da telefonlarının ışıklarını yakarak eşlik ettiler.


Başkanından yönetimine, teknik heyetinden menajerine, masöründen malzemecisine, kaptanın en genç futbolcusuna kadar tüm eksin tak tek anons edildiği gecede başkan Fatih Özcan da kısa bir konuşma yaptı. Özcan, başkan olduğunda kupa sözü verdiğini hatırlatarak, bu sözünü yerine getirdiği için mutlu olduğunu söyledi. Özcan, şampiyonluğu da vefat eden Çorumspor futbolcuları ve taraftarlarına armağan etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın