Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Ceylan: Türkiye’yi milletçe, el ele inşa edeceğiz

AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Uşak’taki Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Eğitim programında yaptığı konuşmada, “2023 hedeflerimize,2053 ve 2071 vizyonumuza uygun bir Türkiye’yi milletçe el ele inşa edeceğiz. Kutlu mücadelemizi zafere ulaştırana kadar hak bildiğimiz yolda yürümeyi sürdüreceğiz” dedi.
AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Uşak’ta AK Parti Genel Merkezi Ar-Ge Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Teşkilat Akademisi’nin Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı’na katıldı. Uşak Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, AK Parti Uşak İl Başkanı Av. Fahrettin Tuğrul, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayat, Kadın Kolları Başkanı Hilal Sabancı, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Enes Kale ile teşkilat üyeleri katıldı.
Programda bir konuşma yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bugüne kadar olduğu gibi Türkiye Yüzyılı’nı da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde inşa etmek için çalıştıklarını vurguladı. Ceylan, “2023 hedeflerimize,2053 ve 2071 vizyonumuza uygun bir Türkiye’yi milletçe el ele inşa edeceğiz. Kutlu mücadelemizi zafere ulaştırana kadar hak bildiğimiz yolda yürümeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.
Teşkilata teşekkür eden Milletvekili Ceylan, “Gecesini gündüzüne katarak vatanı, bayrağı, milleti, devleti ve ezanı için aşından işinden, evinden ocağından, çoluğundan çocuğundan zaman ayırarak bu kutlu davaya gönül vererek hizmet eden siz değerli kardeşlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. İlk günkü heyecanımızla, geçmişten aldığımız ilhamla Türkiye Yüzyılı’na hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın