Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

CEYLAN, ENGELLİLERİ SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR.

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, engelli bir vatandaşı daha tekerlekli sandalye ihtiyacını gidererek sevindirdi.

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, bir engelliyi daha akülü sandalye ile kavuşturarak hayır duasını alırken, tekerlekli sandalye kendisinin Ankara’da bulunması nedeniyle sandalyyi Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hasan Belli ve AK Parti Gülabibey Mahalle Temsilcisi Osman Çorlu tarafından teslim edildi.

Son zamanlarda özellikle de maddi durumu iyi olmadığı için akülü ve tekerlekli sandalye alamayan engellilerin bu sıkıntıları ile yakından ilgilenen ve gelen tüm talepleri de yerine getirmek konusunda hassasiyet gösteren Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a Gülabibey Mahallesi Bağcılar 95. Sokak’ta ikamet eden Hüseyin Ölmez’in akülü sandalye ihtiyacı iletildi.

Mahalle Muhtarı Hasan Belli aracılığı ile gelen bu talep konusunda da harekete geçen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, 65 yaşındaki Hüseyin Ölmez için akülü sandalye temin etti.

Kendini TBMM’de devam eden bütçe görüşmelerin arkasından devam eden genel kurulu toplantıları nedeniyle Ankara’da bulunan Milletvekili Ceylan, akülü sandalyenin biran önce Hüseyin Ölmez’e iletilmesini sağladı. Ceylan’ın temin ettiği akülü sandalye Gülabibey Mahalle Muhtarı Hasan Belli ve Mahalle Temsilcisi Osman Çorlu tarafından evinde ziyaret edilen Hüseyin Ölmez’e teslim edildi.

Mahalle Muhtarı Hasan Belli, Hüseyin Ölmez ile Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ı telefonla görüntülü olarak görüştürdü. Milletvekili Ceylan, Hüseyin Ölmez’e akülü sandalyesini güle güle kullanmasını dilerken, “Allah, Şâfî ismiyle Şifa versin. Sizlere Hayırlı, sağlıklı ve sıhhatli uzun ömür versin. Bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz. İnşallah” temennilerini iletti.

Hüseyin Ölmez ise yoğun programları arasında kendisinin isteğini yerine getiren başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Milletvekili Ceylan’a teşekkür ederek, “Allah sizleri başımızdan eksik etmesin” diye hayır dualarını iletti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın