Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çerikci’den, Vali Dağlı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Çorum Valisi olarak göreve başlayan Doç. Dr. Zülkif Dağlı’ya toplumun her kesiminden tebrik ziyaretleri devam ediyor.
Yorgancılar, Çeyizciler, Perde İmal ve Satıcılar Esnaf Odası ve Hitit Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri yeni göreve başlamış olması nedeniyle Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı ziyaret etti.
Ziyarette; Başkan Erdoğan Çerikci’ye Hitit Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Yılmaz, Ersan Özdemir, Kadir Baycu, Yorgancılar, Çeyizciler, Perde İmal ve Satıcılar Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Aynur Gödek, Nejla Demirel
eşlik etti.
Oda ve Kooperatifin faaliyetleri hakkında Vali Dağlı’ya bilgi veren Çerikci, “Çorum’a hizmet edeceğinize, esnaf ve sanatkara kapınızın açık olacağına yürekten inanıyorum. Memleketimize hoş geldiniz, yeni göreviniz hayırlı olsun” dedi.
Esnaf ve sanatkarın ayakta kalması için hep birlikte çalışmalar yapacaklarını belirten Vali Dağlı, Başkan Çerikci ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre sohbet etti.
Vali Dağlı,Yorgancılar, Çeyizciler, Perde İmal ve Satıcılar Esnaf Odası ve Hitit Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri sebebiyle teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın