Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Belediye Başkanları ile Istişare Toplantısı Yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, MHP’li Belediye Başkanları ile istişare toplantısı yaptı.

Hizmette ikinci yıllarını dolduran Belediye Başkanları ile biraraya gelerek, sohbet ve istişarelerde bulunduklarını belirten Karapıçak, “Üretken Belediyecilik” misyonunu sahaya yansıtan Başkanlarımıza tebriklerimizi, taktirlerimizi ve teşekkürlerimizi sunarız. Vatan sevgisi Millete hizmetin en büyük gücüdür. Bu sevginin en iyi gösterileceği zeminlerden birisi de hiç şüphesiz yerel yönetimlerdir” dedi.

Belediye Başkanlarına yaptıkları başarılı çalışmalar için teşekkür eden Karapıçak, “Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in Milletin gönül tahtında kabul gören, “Önce ülkem ve Milletim, sonra partim ve ben” ilkesini yerele yansıtarak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin “Üretken Belediyecilik” misyonunu sahaya yansıtan Osmancık Belediye Başkanımız Ahmet Gelgör, İskilip Belediye Başkanımız Ali Sülük, Boğazkale Belediye Başkanlarımız Mesut Ocaklı Başkanlarımıza tebriklerimizi, taktirlerimizi ve teşekkürlerimizi sunarız. Her birinden Rabb’im ayrı ayrı razı olsun” diye konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın