Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Aleyna Tilki Konserinin Şuanda İptal Etme Durumu Söz Konusu Değil

Çorum’un Osmancık Belediye Başkanı MHP’li Ahmet Gelgör, festivalde sahne alması planlanan Aleyna Tilki’ye sahip çıkarak, “Konseri şuanda iptal etme durumu söz konusu değil” dedi.

KONSERİ YAPACAĞIZ

Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin konserlerinin iptal edilmesiyle ilgili yaptığı paylaşımın ardından bir açıklamada Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’den geldi. Gelgör, Aleyna Tilki konserinin iptal haberlerinin gereği yansıtmadığını ifade etti.

TİLKİ, SİTEM ETMİŞTİ!

Konserinin iptal edilmesi istenen sanatçılar arasında yer alan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşımda bulundu. Tilki, paylaşımında konserlerinin iptal edilmesine, “Aylardır iptal olan işlerime, yaratılan baskıya çok üzülüyorum. Benden sahnemi aldığınızda, benim yaşadıklarımı sindirebileceğim bir hayatım olmayacak” sözleriyle isyan etti.

50 KİŞİYLE ÇALIŞIYOR

“Çok üzgünüm… Aylardır iptal olan işlerime, yaratılan baskıya çok üzülüyorum” diyen Aleyna Tilki, şu ifadeleri kullandı: Çocukluğumdan beri sustuklarımı, yaşadıklarımı sahnede şarkılarımla iyileştirmek yaşamdaki tek yolum.. Benden sahnemi aldığınızda, benim yaşadıklarımı sindirebileceğim bir hayatım olmayacak… Ve beni etrafımdakiler dahil herkes üzüyor. Pandemi zaten çok zor bir dönemken, şuan ülkemizde konser yapmak da o kadar zor ki… Hadi ben konsere ruhen ihtiyaç duyuyorum. Benim ekibimdeki 50 kişi ailesine bakıyor… Hepimizin iyileşmesi için daha çok müziğe, konsere ihtiyaç var.”

Kahnak: Çorum Time

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın