Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Ahmet Temelci Ve Büşra Diç’in Mutlu Günü

Leblebi TV Yazı İşleri Müdürü Ahmet Temelci ve Büşra Diç, dünya evine girdi.
Ömer ile Zuhal Temelci’nin oğulları, Leblebi TV Yazı İşleri Müdürü Ahmet Temelci, Fadime Diç ile merhum Cengiz Diç’in kızları, Büşra Diç, İskilip Atatürk Orman Çiftliği’nde gerçekleştirilen düğün töreni ile evledi.
Ahmet Temelci ve Büşra Diç’in nikahı geçtiğimiz Şubat ayında kıyılmıştı.

 
Kız evinden gelin alınması ile başlayan düğüne katılanlar konvoy halinde damadın İskilip’teki babaevine geldi. Düğün konvoyu daha sonra düğünün gerçekleştirileceği Atatürk Orman Çiftliği’ne geçti.
Genç çiftin düğün törenine İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük, Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca, Leblebi TV Haber Müdürü Erkan Bayatlı, Program Sunucusu Bulut Demir, Leblebi TV Reklam ve Halkla İlişkiler Yönetmeni Nilgün Dalkılıç, Gün Medya Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Atak, Gün medya Genel Koordinatörü Bülent Özkömürcü, A Haber Bölge Müdürü Murat Onur, Anadolu Ajansı Çorum Muhabiri Kemal Ceylan, Anadolu Ajansı Çankırı Muhabiri Muhammet Kaygın, Çorum Time İmtiyaz Sahibi Ali Özdemir, Çorum Time Editörü Mehmet Kundoğdu, CHP İl Genel Meclisi Üyesi İlhami Türksal, Seyir Teras Cafe İmtiyaz Sahibi Yunus Temir, Kanal 19 Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Bıçakçı, Damadın yakın arkadaşlarından Çağrı Uzun ve çok sayıda davetli katıldı.
Leblebi TV, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diler.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın