Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

Çorum Valiliği Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü  3 Aralık Dünya Engelliler Günü İl Programı Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü İl Programını gerçekleştirmek, eşgüdüm sağlamak ve farkındalık oluşturmak amacıyla, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde; Belediye Başkanlığı, Çorum Garnizon Komutanlığı, İl Jandarma Komutanlığı, Hitit Üniversitesi, İl Müftülüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve engellilik alanında çalışan Sivil Toplum Kuruluşları ile bağlı kuruluşumuz Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğünde değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda ayrıca; erişilebilirlik, sağlık, çalışma alanları, faaliyetler gibi çeşitli konularda yaşanan sorunlar ve yapılan iyi çalışmalar hakkında konuşuldu. Engelli Sivil Toplum Kuruluşları  Çorum’un kamu olarak daima engellilerin yanında olduğunu ve her zaman kendileriyle ilgili konularda çözüm yolu bulduklarını ifade ederek teşekkürlerini bildirdiler.

Çorum Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak daima halkımızın yanında hizmet için bulunmakta olduğumuzu bildirir halkımızı bu önemli günlerin anımsanmasında yanımızda görmek isteriz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın