Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Temur ve Atakcan Ailelerinin Mutlu Günü.

AK Parti Çorum İl Gençlik Kolları Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Muhammet Fatih Temur, hayatını Aliye Atakcan ile birleştirdi.
Samsun Yolu üzerindeki Altınkaya Arena’da gerçekleştirilen genç çiftin düğününe AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Çorum eski Milletvekili Salim Uslu, Çorum Belediyesi eski Başkanı Zeki Gül, AK Parti eski İl Başkanı Mehmet Karadağ ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında konukların salona maskeli şekilde alındığı düğünde genç çiftlerin nikahı protokol üyelerinin huzurunda Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın tarafından kıyıldı.
Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, genç çifte evlilik cüzdanının yanında Türk Bayrağı, Kur’an-ı Kerim ve fincan hediye etti.
Aşgın, nikahın ardından genç çiftleri tebrik etti ve “Yuvayı dişi kuş yapar” diyerek evlilik cüzdanını gelin kıza verdi.
Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan sevdikleriyle birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenen genç çiftin mutluluğu düğünün sonunda zirve yaptı.
Eğlenceli bir şekilde devam eden düğünün sonunda genç çiftler, geceye katılan davetliler ile bol bol fotoğraf çektirerek, mutlu günlerini ölümsüzleştirdi.
Çorum yaşam olarak, Temur ve Atakcan ailelerini tebrik eder, Aliye- Muhammet Fatih çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın