Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

“Pandemi Sonrası Antrenmanlara Katılımı” protokolü imzalandı.

Çorum Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü ve Çorum Basketbol Akademi Gençlik ve Spor Kulübü arasında “Pandemi Sonrası Antrenmanlara Katılımı” adlı projenin protokolü imzalandı.

Pandemi döneminde sporcuları servis araçları ile evlerinden alarak antrenmana ve antrenmandan tekrar evlerine bırakılacak projede Covit-19 tedbirleri ve sosyal mesafe kurallarına titizlikle uyulacak.

Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak, yaptığı açıklamada, “Şehrimiz Çorum’da Bedensel Engelli Bireyler ile Engelsiz Bireylerin Ortak Basketbol Sporu Yapmalarına Olanak Sağlayan Proje, Aynı Zamanda Basketbolcuların Annelerininde antrenmanlara katılımını sağlayarak ailecek spor yapma imkânı sağlıyor,Bunun Yanında Projede Sporculara Pandemi Döneminin Etkilerini Azaltabilmek Amacıyla Çorum Gençlik ve Spor il Müdürlüğü Tarafından Spor Psikoloğu, Diyetisyen Ve Gençlik Liderleri Tarafından Sporculara Seminerler Düzenlenecektir, Şehrimizde Basketbol sporunun geliştirilmesi ve özendirilmesi için bu tür projelerimiz devam edecektir. Projemize Destekleriyle Bizleri Yalnız Bırakmayan Çorum Valisi Sayın Mustafa Çiftçi’ye, Çorum Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi Sayın Ahmet Sami Ceylan’a Çorum Milletvekili, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu’ya, Projemize Yaptıkları Ayni Katkılar Sebebiyle Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer’e, Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı’ya,Çorum İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak ve kurum personeline sporcularımız ve yönetim yurulu olarak teşekkür ederim. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın